Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Venom izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Venom izle

Venom (2018)
5 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren Venom filminin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. Filmin kısa süre içerisinde yüksek oranda gişe yapmasına neden olan başarılı oyuncuları da; Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Reid Scott bulunmaktadır. En iyi bilin kurgu ve aksiyon filmlerinde yer alan Venom: Zehirli Öfke filmi ABD’nde çekimleri yapılmaktadır. İzleyici tarafından oldukça beğenilen filmin Türkiye dağıtım firması da Warner Bros Turkey olarak bilinmektedir.
İngilizce olarak çekilen filmin 874 bin 395 kişi tarafından sadece Türkiye de izlenmektedir. İnternet ortamında da beğenilerek izlenen film uzun metrajlı olarak 1 saat 52 dakika sürmektedir.
Venom Filminin Konusu
Oscar ve Altın Küre adaylarının bulunduğu filmin başrollerinde Eddie mesleği gereği yaptığı araştıma sonucunda kendisini bir anda, Venom gezeninde bulmaktadır. Venom izle ile filmde farklı gezegenlerde yaşanılan taşıyıcılar ve hayatta kalma çabalarını görmektesiniz. Eddie’ de araştırması bir muhabir iken yaptığı fazla araştırma sonucunda zihninin kontrol edildiği gezegende hayatta kalmaya çalışmaktadır.
Sevgilisinin çalıştığı firmanın sahibinin de bulunduğu bu gezegende ölmemek için sürekli olarak da kaçmaktadır. İnsan deneklerinin bulunduğu bu organizmadan kurtulma ve yaşadıklarını anlatabilme çabasının sonu filmi daha da heyecanlı yapabilmektedir. Ödüllü filmler arasında bulunmayı başaran Venom filmi izleyiciye uzun süreli bir aksiyon da yaşatarak beyaz perdeye uyarlanmaktadır. Aynı zamanda çok satanlar arasında bulunan Çizgi roman Venom izleyiciden de aynı sonucu almaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri