Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Meg izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Meg izle

The Meg İzle
Bilim insanları, meraklı yapıları gereğinde Pasifik Okyanusunun sanıldığından daha derin olduğunu keşfetmişlerdir. Amerikalı bir milyoner tarafından karşılanana araştırmalar ise, okyanusa bir mürettebat tarafından yönetilen keşif aracının gönderilmesi ile sonlamıştır. Ancak okyanusun en karanlık noktalarında The Meg izleyicilerini ve bilim inşalarını dev bir köpekbalığı karşılayacaktır.
The Meg İzle Full HD
Megedalon olarak tanımlanan tarih öncesi köpekbalığı aslında beş yıl önce de gün yüzüne çıkmıştır. Jonas Taylor, bu köpekbalığı ile o dönemlerde yaptığı kurtarma çalışması neticesinde karşılaşmıştır. Dev bir köpekbalığının saldırısına uğrayan Taylor, kurtarma operasyonu hakkında kritik kararlar alarak mürettebatın bir kısmının ölümüne neden olmuştur. Okyanus altında daha ok kalınmasının mürettebatın tamamının kaybedileceğine neden olacağını savunan Taylor, kimseyi kendine inandıramamıştır. Bu durum ise yetenekli adamın görevi bırakması ile sonuçlanmıştır.
The Meg İzle Tek Parça 720P İzle
Araştırma ekibinin Pasifik Okyanusunun bilinmeyen köşelerinde Megadalon saldırısına uğraması, Jonas Taylor’un halı olduğunu ortaya çıkarmıştır. The Meg film, Taylor’un mürettebatı kurtarma çabaları ile başlamaktadır. Ancak filmin devamında dev köpekbalığının bu kez deniz yüzeyine yakın olarak hareket ettiği görülmektedir. Taylor yönetiminde olan ekibin ise The Meg ‘den kurtulması artık şart olarak görülmeye başlanmıştır. Ancak devasa boyutlarda bir köpekbalığından kurtulmak sanıldığından daha zor ve ölümcül olacaktır. Ekinin bu konu hakkında attığı adımların sonuçları ise film sürecinde görülmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri