Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Meg izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Meg izle

The Meg 10 Ağustos 2018 tarihinde beyazperdede seyirciyle buluşmuştur. 1 saat 54 dakika süren film Amerika Birleşik Devletleri yapımı korku, gerilim ve aksiyon filmidir. Film Türkiye sinemalarında Meg: Derinlerdeki Dehşet beyazperdeye yansımıştır. Filmin yönetmenliğini Sihirbazın Çırağı, Common Law, A Matter Of Size, Last Vegas, Rush Hour gibi yapımların yönetmen koltuğunda oturan Jon Turteltaub yapmaktadır. Filmin senaryo koltuğunu ise Dean Georgaris, Jon Hoeber, Erich Hoeber, Steve Alten gibi isimler paylaşmaktadır. Filmin başrol oyuncusu ise Taşıyıcı, Tetikçi, Cehennem Melekleri, Hızlı ve Öfkeli, Koruyucu, Ajan, Suikast gibi filmlerden tanıdığımız Jason Statham’dır. Aynı zamanda film içerisinde Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Ruby Rose, Page Kennedy, Robert Taylor gibi isimler de yer almaktadır.
Filmde düşmanımız tarih öncesinden kalan bir canavardır. Bu canavar Uluslararası bir deniz altı gözlemi yapan denizaltına saldırır. Bu saldırı sonucunda denizaltı okyanusun derin ve karanlık sularına gömülür. Denizaltı içindeki mürettebatla birlikte yardım beklemektedir. Jonas Taylor bu yaratıkla daha önce de karşılaşmıştır ve bu kez onun işini bitirmek istemektedir. Kızının tüm ısrarlarına rağmen Çin okyanus bilimcisinin isteği üzerine Taylor okyanusun derinlerine doğru mürettebatı kurtarmak için yola çıkar. 23 metre uzunluğunda olan Megalodon ile daha önce de savaşan Jonas Taylor’ın tek bir amacı bu eski düşmanı artık ortadan kaldırmak ve insanları kurtarmak olmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri