Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Equalizer 2 izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Equalizer 2 izle

The Equalizer 2 (2018)
Türkçe adı ile adaletli olarak bulunan The Equalizer 2 ( 2018) izle filmi aksiyon, dram ve suç konularını ele almaktadır. Yıllarca adaleti sağlamak için bulunan Robert McCall yapılan tüm haksızlıklara karşı da en adaletli şekilde davranmaktadır. Robert McCall’ın yaptığı en büyük adaletsizlik ise kendini yalnız bırakmasıdır. Bunun üzerine emekli olduktan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam eden McCall bir gün eski bir arkadaşından kötü haber alacaktır. Bu kötü haber üzerine kendine yaptığı adaletsizliğe son vermeye karar vererek yalnızlıktan kurtulmak için çalışmaktadır.
Fakat bu durum McCall için görüldüğü kadar kolay olmamaktadır. Bu duruma alışmaya çalışırken pek çok haksızlığa ve aksiyonu da aynı anda yaşamaktadır.
The Equalizer 2 (2018) Detayları
ABD yapımlı The Equalizer 2 (2018) filminin yönetmeni Antoine Fuqua olmaktadır. En az film kadar başarılı olarak bulunan filmin başrol oyuncuları da; Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo, Jonathan Scarfe olarak yer almaktadır. Türkiye de vizyona girmesi ile tam olarak 176 bin 710 kişi tarafından izlenmektedir.
Uzun metrajlı olarak bulunan bu filmde dram ve aksiyon hiç bitmemektedir. Filmin yönetmenliğini üstlenen Fuqua aynı zamanda birçok ödüllü filmlere de imza atmaktadır. Bu nedenle filmin fragmanının yayınlanması ile izleyici sayısı gün geçtikçe artış göstererek film vizyonda rekor sayılara ulaşmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri