Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Current War izle Türkçe Dublaj Sinema izle

The Current War izle , The Current War tek parça izle, Ben, Earl ve Ölen Kız gibi büyük başarı toplamış olan filmin ardından bu filmi ekranlara taşıyan başarılı yönetmen Alfonso Gomez-Rejon, bu filminde farklı bir konuyu ele almıştır. Michael Mitnick tarafından kaleme alınmış olan bu filmin türü biyografi, dram ve tarih içeriğindedir. İzleyenlerine geçmiş olayları yansıtacak ve o dönemler içerisinde yaşanan rekabetleri sahneye aktaracaktır.

Filmin başrol koltuğunu iki başarılı isim paylaşmaktadır. Bu isimlerden birisi Benedict Cumberbatch,bir diğeri ise Michael Shannon’dur. Bu iki isim o dönem içerisinde yaşamış ve aralarında rekabet oluşmuş olan iki ünlü mucidi canlandırmaktadır. Filmin asıl konusu elektrik alanına yenilikler yapmış olan ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmuş olan Thomas Edison ve George Westinghouse etrafında yaşanmaktadır. Bu iki başarılı isim aynı dönem içerisinde yaşamış ve aralarında başarının getirdiği bir rekabet oluşmuştur. Filmde ise bu ikili rekabetin getirdiği olaylar ekrana yansıtılmıştır. Elektrik ile ilgili yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve bu konuda yenilikler yapmanın peşinde olan iki başarılı isim arasında farklı çatışmalar ve birlikler yaşanacaktır.

Yetenekli isimlerin yer almış olduğu The Current War filminin çekimleri 2017 yılında ABD’de gerçekleşmiştir. İzleyenlerine tarihi anlatırken akılda kalmasına da yardımcı olacak olan bu film, tarih seven kişiler tarafından oldukça beğenilecektir. Bu filmin yapımı ise Timur Bekmambetov ve Steven Zaillian tarafından gerçekleştirilmiştir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

5.454

The Current War izle Türkçe Dublaj

The Current War izle , The Current War tek parça izle, Ben, Earl ve Ölen Kız gibi büyük başarı toplamış olan filmin ardından bu filmi ekranlara taşıyan başarılı yönetmen Alfonso Gomez-Rejon, bu filminde farklı bir konuyu ele almıştır. Michael Mitnick tarafından kaleme alınmış olan bu filmin türü biyografi, dram ve tarih içeriğindedir. İzleyenlerine geçmiş olayları

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri