Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Skjelvet izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Skjelvet izle

Skjelvet – The Quake Norveç yapımı bir filmdir. Film 1 saat 46 dakika uzunluğunda olmaktadır. Film içerisinde kullanılan efektler kullanıcıların o anı gerçekten yaşıyormuş gibi hissetmesine neden olmuştur. Film gerek Norveç’te gerekse diğer ülkelerde yankı uyandırmıştır. Filmin ilk 1 saati her ne kadar durgun geçse de izleyiciler filmin son 40 dakikasında bir aksiyon ve macera girdabının içerisinde yer almaktadır. Film 2015 yapımı olan The Wave – Dalga filminin devam niteliğinde olmaktadır. Film içerisinde kullanıcılar görsel efektler ve oyuncuların performansları izleyicilerin film içerisinde heyecanlı yaşamasını sağlamaktadır. Skjelvet – The Quake filmi Cannes film festivalinde de eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştır. Filmin kendisinin ve senaryosunun deprem kadar sarsıcı ve etkileyici olduğu gözlenmektedir. Skjelvet – The Quake filminin yönetmen koltuğunda Mirush, Şeytan Adasının Kralı, Ölümün Sesi, Kapı Komşusu ve Kafa Avcıları filmlerinin yönetmenliğini de yapan John Andreas Andersen oturmaktadır. Filmin senarist koltuğunu ise John Kare Raake, Haral Rosenløw-Eeg paylaşmaktadır. Filmin başrollerini Şeytan Adasının Kralı, Ölümün Sesi, Mission Impossible: Yansımalar, Kapı Komşusu ve Diriliş filmlerinden tanıdığımız Kristoffer Joner ve Soğuk Yemek, People In the Sun, Öncü, Dalga ve Dead Snow filmlerinden tanınan Ane Dahl Torp paylaşmaktadır.
The Wave – Dalga filminin devam filmi ve halkası olan filmde depremin yıkıcı etkileri açıkça belli olmaktadır. Film 1900’lü yıllarda gerçekleşen Oslo depremini konu almaktadır. Bu depremden sonra yer bilimciler yeni bir depremin olacağını ve bunun emarelerinin görüldüğünü söylemektedir. Yer bilimcilerin sözüne ise kimseler kulak asmamaktadır. Sonunda deprem olur ve büyük bir macera başlar.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri