Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Oha Diyorum Yerli Film Full HD Sinema izle

Yönetmenliğini ve senaryosunu Ersan Özer’in üstlenmekte olduğu, başrollerinde Fırat Sobutay, Melih Abuaf gibi ilk kez film deneyimine sahip oyuncuların ve Alper Rende, Bahar Şahin gibi oyuncuların üstlenmekte olduğu Oha Diyorum filmi 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Türk yapımı bir komedi filmi olarak, son zamanlara damga vuracak bir film olarak tahmin edilmekte. Oha Diyorum, güzel, eğlenceli, aksiyon ve macera dolu konusuyla izleyenlere eğlenme keyfini tattıracak bir film olarak vizyona girmeye hazırlanıyor. İlk kez bir filmde oyunculuk deneyimi yaşayacak oyuncuları ile de oldukça merak konusu haline gelmektedir.
Oha diyorum filminin konusu oldukça komik bir hikaye olarak ve içimizden bir hikaye olarak dikkat çekiyor. Fırat’ın arabası hırsızlar tarafından çalınmış ve arabanın içerisinde Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu, başka da kopyası bulunmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için maceralı, komik ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkmaktadırlar.
Melih Abuaf, Fırat Sobutay ve Alper Rende’nin ekip olarak Youtube’da açtığı Oha Diyorum kanalının videoları oldukça fazla izlenme sayıları ile dikkat çekmektedir. Bir film çekmeye karar veren bu ekip ve oyuncu Bahar Şahin’in, kanalları ile aynı adı taşıyan bu filmde nasıl bir iş çıkaracakları oldukça merak konusu haline gelmiş durumda olarak film severler tarafından dedikodusu döndürülmekte.

Lütfen Bekleyiniz

2 yorum

104.872

Oha Diyorum Yerli Film Full HD

Yönetmenliğini ve senaryosunu Ersan Özer’in üstlenmekte olduğu, başrollerinde Fırat Sobutay, Melih Abuaf gibi ilk kez film deneyimine sahip oyuncuların ve Alper Rende, Bahar Şahin gibi oyuncuların üstlenmekte olduğu Oha Diyorum filmi 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Türk yapımı bir komedi filmi olarak, son zamanlara damga vuracak bir film olarak tahmin edilmekte. Oha Diyorum, güzel,

2 yorum "Oha Diyorum Yerli Film Full HD"

  1. Murat seyfeli 8 Nisan 2018, 01:36

    Acıl lutfennn yeterrrrr

  2. GOERGE 24 Nisan 2018, 12:03

    Yalannnn izlemeyin

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri