Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Mission Impossible Fallout izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Mission Impossible Fallout izle

Vizyon tarihi 27 Temmuz 2018 olan ve 2 saat 28 dakika uzunluğunda olan Mission Impossible Fallout filmi Türkiye’de beyazperdeye Görevimiz Tehlike: Yansımalar adıyla yansımıştır. Film Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir filmdir. Filmin türü aksiyon, macera, casusluk olarak yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Mumya, Jack Reacher: Asla Geri Dönme, The Gray Man, Görevimiz Tehlike 5, The Standford Prison Experiment, Yapının Sınırında gibi aksiyon filmleri yapımlarında imzâsı bulunan Christopher McQuarrie yer almaktadır. Filmin orijinal fikrini Bruce Geller üstlenirken, senarist koltuğunda yine Christopher McQuarrie oturmaktadır. Filmde başrolde, Barry Seal: Kaçakçı, Mumya, Spielberg, Jack Reacher: Asla Geri Dönme ve Görevimiz Tehlike filmlerinden tanıdığımız Tom Cruise yer almaktadır. Cruise’un yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Simon Pegg, Ving Rhames, Michelle Monaghan ve Vanessa Kirby gibi isimler yer almaktadır.
Mission Impossible: Fallout filmi Görevimiz Tehlike film serisinin 6. Filmini oluşturmaktadır. Film içerisinde Ethan Hunt, Berlin’deki bir görevin ters gitmesinden dolayı CIA ile ters düşer ve bunun sonucunda CIA’in kara listesine girmeyi başarır. Bu sırada insanlığı tehdit eden yeni bir tehlike ortaya çıkmıştır. Bu tehlikeyi de ortadan kaldırsa kaldırsa Hunt kaldırabilir. Bunun için Hunt ile beraber herkes zamana karşı bir yarış başlatmıştır. Mission Impossible: Fallout filminin çekimlerinin büyük bir kısmı Yeni Zelenda’da çekilmiştir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri