Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Mile 22 izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Mile 22 izle

Mile 22 (2018)
Ünlü yönetmen Peter Berg’in bulunduğu Mile 22 ( 2018 ) izle ile müthiş bir aksiyon ve gerilim filmi ile karşı karşıya gelmektesiniz. Başarılı oyuncularında bulunduğu Mile 22 filmin başrolünde, Mark Wahlberg, Lauren Cohan, John Malkovich, Iko Uwais, Ronda Rousey gibi usta oyuncular bulunmaktadır. Aynı zamanda filmin başrolünde bulunan Mark Wahlberg, Peter Berg ile filmin yapımcılığını da üstlenmektedir.
Türkiye’ye Pinema dağıtımcı firması ile gelen bu film tam olarak 43 bin 030 kişi tarafından izlenmektedir. İngilizce olarak çekimleri yapılan filmin Türkçe alt yazı olarak da gösterimleri bulunmaktadır. Uzun metrajlı olarak çekilen Mile 22 filmi aynı zamanda 1 saat 35 dakika sürmektedir.
Mile 22 ( 2018 ) Filminin Konusu
Filminin adını da alan Mile 22 aslında devlet tarafından yok sayılan birinin çetesi olarak bulunmaktadır. Normal çetelere göre daha iyi işlerde bulunan Mile 22 CIA ajanları kadar bilgi sahibi de olmaktadır. James Sİlva’nın başında bulunduğu bu çete özel bir çalışma sonucunda devlet tarafından da aranılan bilgilere erişmektedir. Fakat bilginin tamamı 6 farklı şehre yayılmıştır. Bu nedenle Silva ve ekibi Mile 22 ölümcül bir işe kalkışarak tüm bilgilere devletten önce sahip olmak istemektedir. Fakat aynı durumda olan daha güçlü bir çete ekibi ile de karşılaşarak asıl aksiyon ve gerilimi burada izleyiciye yaşatmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri