Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izle


Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret izle

13 Temmuz 2018 de vizyona girecek olan ve merakla beklenen Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High 3 Yaz Tatili Filmi son derece akıcı izleyenlere eğlenceli dakikalar geçirebilme fırsatı sunan animasyon, komedi filmidir. Serinin üçüncü filminde Mavisin Drakulaya sürpriz yapmak istemesi ve lüks bir gemi ayarlayarak Drakulanın hem otelden uzaklaşmasını hemde tatil yapmasını sağlamaktır. Son derece normal görünen bu sürpriz gemide macera dolu dakikalar geçirilmesine de olanak tanır. Canavar gemisinde canavarlar yolculuğun tadını çıkararak gerek voleybol gerek egzotik gezilerle son derece eğlenceli vakit geçirmişlerdir. Her şey yolunda giderken işler bir anda Drakulanın geminin son derece güzel, çekici, bir o kadarda tehlikeli olan kaptanına aşık olmasıyla yerle bir olmuştur. Mavisin olacakları önceden kestirememesi adeta canavar gemisini birbirine katmıştır.

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High 3 Yaz Tatili filminin yönetmeni olan Genndy Tartakovsky ; Pupyy, How to Eat Fried Worms, Dexter Laboratoratory, The Flintstones gibi birçok filminde yönetmenliğini yapmıştır. Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High 3 Yaz Tatili filmnde yer alani; Drakula, Mavis, Frankenstein,Quasimodo, Jack Griffin, Mumya Murray, Jonathan,Eunice ve bunun gibi isimler filmin önemli karakterini oluşturan isimlerden birkaçıdır. İlk iki serinin devamı niteliğinde olan Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High 3 Yaz Tatili filmine $65.000.000 bütçe ayrılmış olup gerek görüntü sistemi gerek ses sistemine son derece özen gösterilmesi filmi ayrıcalıklı hale getiriyor. 13 Temmuz 2018 de vizyona girecek olan film izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 5.0

Yorum yapılmamış

0

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret

13 Temmuz 2018 de vizyona girecek olan ve merakla beklenen Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High 3 Yaz Tatili Filmi son derece akıcı izleyenlere eğlenceli dakikalar geçirebilme fırsatı sunan animasyon, komedi filmidir. Serinin üçüncü filminde Mavisin Drakulaya sürpriz yapmak istemesi ve lüks bir gemi ayarlayarak Drakulanın hem otelden uzaklaşmasını hemde tatil yapmasını sağlamaktır. Son derece normal görünen bu sürpriz gemide macera dolu dakikalar geçirilmesine de olanak tanır

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri