Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Kayseri Aslanı İzle Hd İzle Sinema izle

Kayseri Aslanı full izle, hd izle Komedi türünde olan Kayseri Aslanı 13 Ekim 2017 tarihinde film severlerle buluşuyor. Filmde, İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş, Serdal Genç gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Filmin senaristliğini ve yapımcılığını Bilal Kalyoncu yaparken yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturuyor. Birbirinden komik repliklerin yer aldığı bu film izleyicileri kahkaha tufanına boğacak.

Ersin (İnan Ulaş Torun), sürekli köşeyi dönme planları yapan ve her zaman üç kağıtçılık yapan bir tip olarak karşımıza çıkıyor. Ersin’in üç kağıtçı bir tip olduğunu bilen yakın çevresi hiçbir zaman ona güvenmez. Ersin üç kağıtçı olmasının yanı sıra başını belaya sokmaktan da çekinmez. Bir gün eniştesiyle kumar oynarlar ve oldukça yüklü bir miktar borcun altına girerler. Ersin ve eniştenin bir an önce bu borcu ödemesi gerekmektedir. Çünkü mafya Rıfat ile başı büyük bir derde girmiştir. Ersin düşünür taşınır ve Çin’e giderek oradan ucuz mal alıp Türkiye’de satmaya karar verir. Böylece kendi hesaplarına göre yine kısa bir yoldan kumar borcunu ödeyecektir. Ancak Ersin Çin’de de rahat durmaz. Kaldığı otelde bir mafya babasının kızının düğünü vardır bu genç kız evlenmek istemez. Bunun üzerine Ersin kızı alır Kayseri’ye getirir. Şimdi de Ersin’in başı Çinli mafya babası ile derttedir. Çinli mafya babası Kayseri’ye Ersin’i ve kızını bulmaya gelir. Bundan sonrasında izleyiciyi komik anlar beklemektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.737

Kayseri Aslanı İzle Hd İzle

Kayseri Aslanı full izle, hd izle Komedi türünde olan Kayseri Aslanı 13 Ekim 2017 tarihinde film severlerle buluşuyor. Filmde, İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş, Serdal Genç gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Filmin senaristliğini ve yapımcılığını Bilal Kalyoncu yaparken yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturuyor. Birbirinden komik repliklerin yer aldığı bu film izleyicileri

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri