Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

In The Aisles izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

In The Aisles izle

In the Aisles filmi Almanya yapımı bir filmdir. Filmin orijinal adı In den Gängen olmaktadır. Film 23 Kasım 2018 tarihinde beyazperdede gösterime sunulmuştur. Film 2 saat 5 dakika uzunluğunda olmaktadır. Film Türk sinemaseverlere Muhtemel Aşk adıyla sunulmuştur. Film aynı zamanda romantik dram türünde yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini Herbert adlı ilk filmiyle de tanınan Thomas Stuber yapmaktadır. Stuber aynı zamanda filmin senarist koltuğunda da yer almaktadır. Film Clemens Meyer’in aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. Clemens Meyer de filmin senaryosunun yapılış sürecinde Stuber’e yardım etmiştir.
In the Aisles filmi 68. Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı sinema ödüllerine aday gösterilmiştir. Filmin başrollerinde Victoria, Mutlu Son, Transit, Radegung gibi filmlerde oynayan Franz Rogowski ile birlikte Kral Henry, Üstümüzde Gök Kubbe, Finsterworld, Çılgın Aşk, Toni Erdmann adlı yapımlardan tanıdığımız Sandra Hüller bulunmaktadır. Bu ikiliye film içerisinde Peter Kurth, Andreas Leupold, Michael Specht, Steffen Scheumann, Ramona Kunze-Libnow, Gerdy Zint gibi isimler eşlik etmektedir.
In the Aisles filminde bir süpermarkete yeni girerek çalışmaya başlayan genç bir adamın dramatik hikâyesi anlatılmaktadır. Christian, karanlık bir geçmişe sahiptir. Bu geçmişi geride bırakarak yeni bir hayata başlamak isteyen Christian bir süpermarkette iş bularak burada çalışmaya başlar. Fakat Christian burada da zorlu bir çalışma temposu içerisine düşer. Bu tempoya alışmaya çalışan Christian’ın en büyük yardımcısı ise Bruno olur. Bruno, Christian’a kendi çocuğu gibi davranarak onu kanatlarının altına alır. Christian markette çalışmaya başladığı ilk günlerde şeker reyonun çalışan Marion’u görür. Christian bu ilk görüşte ona âşık olur. Bu aşk Christian’ın içinde zorlu bir duruma dönüşecektir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri