Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Cult Of Chucky izle 2017 Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.561

Cult Of Chucky izle 2017 Tek Parça

Cult Of Chucky izle

Daha önce ilk olarak 1998’de Çocuk Oyunu ile karşılaşılan Chucky karakteri Cult of Chucky Filmi ile yeniden izleyicilerle buluşuyor. 2000’li yıllarda efsane olmuş Chucky filminin devamı Cult Of Chucky filminin 2017 bahar aylarında vizyona girmesi beklenmektedir. Daha önceden fazlasıyla tanınan chucky’nin gelini filminin uzun zaman sonra gelen devamı şeklinde gelen yeni filmi izleyiciler tarafından merakla beklenen bir film haline gelmiştir. Film şirketinin genel müdürü Glenn Ross bu konuda açıklamada bulunarak “Chucky’nin ilk dehşete kapılmasının ardından 30 yıl geçti ve buna gerçekten inanmak güç.

O dönemden beri filmler gişelerde milyonlar kazandı. Şimdi Chucky, kaybolan ününü geri kazanmaya geldi.’’ Sözlerini kullanmıştır. Cult of Chucky filminin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini Don Mancini üstlenmiştir. Filmin oyuncuları Summer H. Howell, Alex Vincent, Jennifer Tilly, Fiona Dourif, Zak Santiago, Grace Lynn Kung, Michael Therriault, Elisabeth Rosen ve son olarak da Allison Down Doiron’ dur. Cult Of Chucky Filminin yapımcıları Tony Gardner, Ogden Gavanski, ve David Kirschner’dir.

Cult Of Chucky Türkçe Dublaj izle

Filmin seslendirmesi ise Brad Dourif’e aittir. İlk olarak Çocuk oyunu filmi ile tanıştığımız ardından ise Chucky’ nin Gelini filmi ile bilinen serinin devamı Cult Of Chucky filmi ile gelmektedir. Cult Of Chucky filminin hazırlık ve çekim süreci yeni bittiğinden film hakkında az bir açıklama yapılmıştır. Cult of Chucky filmi nin 2017 Bahar aylarında vizyona girmesi ve izliyicilerle buluşması beklenmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri