Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Çılgın Rahibeler izle Full HD Tek Parça Sinema izleÇılgın Rahibeler direk full hd izle, Çılgın Rahibeler direk sansürsüz full hd izle Rahibeler üzerine çekilen filmler arasında yer alan ve oldukça dikkat çekici yapıtlar arasında gösterilen Çılgın Rahibeler filmi Ortaçağ’da geçmektedir. Bu çağın en büyük önemi ise rahibeler oldukça önemsenen gruplardan bir tanesi haline gelmiştir. Bu rahibeler manastırda yaşamaktadır. Ustasından kaçan bir gencin de manastıra sığınması ile olaylar başlamaktadır. Sağır ve sessiz bir adam olarka kendini tanıtmış olan bu adam oldukça şaşırtıcı olaylara da mahal verecektir. Kendini anlattığından çok daha başka bir kimliğe bürünen bu adam manastır için tehdit unsuru olabilecek özelliktedir. Bu durum ile birlikte artık rahibeler ile günahlara karşı koyma yapılması gereken en önemli adım olacaktır. Günahlarından arınmak isteyen rahibeler ve bu adam artık savaşmak zorundadırlar. Yoksa affedilemeyecek olaylara karışma ihtimalleri oldukça yüksek olacaktır.
Amerika yapımı olan bu film 2017 yılında yayınlanmış olan ve birden çok kişinin beğenisini toplamış bir film olma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda komedi unsurlarının da göze fazlası ile çarptığı bu filmde Dave Franco, John C. Reilly, Alison Brie gibi oldukça ünlü isimler bulunmaktadır. Bu filmin diğer bir ilgi çekici unsuru olan ünlü bir yönetmen tarafından filmin geçirilmesidir. Jeff Baena yönetmenliğinde gerçekleşen bu film oldukça beğeni toplayacak niteliktedir. IMDB 5.9 alarak üst sıralara yerleşen bu film sinema severler tarafından oldukça beğenilmektedir. sinemahdkeyfi.com keyifli seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.619

Çılgın Rahibeler izle Full HD Tek Parça

Çılgın Rahibeler direk full hd izle, Çılgın Rahibeler direk sansürsüz full hd izle Rahibeler üzerine çekilen filmler arasında yer alan ve oldukça dikkat çekici yapıtlar arasında gösterilen Çılgın Rahibeler filmi Ortaçağ’da geçmektedir. Bu çağın en büyük önemi ise rahibeler oldukça önemsenen gruplardan bir tanesi haline gelmiştir. Bu rahibeler manastırda yaşamaktadır. Ustasından kaçan bir gencin de manastıra sığınması ile olaylar başlamaktadır. Sağır ve sessiz bir adam olarka kendini tanıtmış olan bu adam oldukça şaşırtıcı olaylara da mahal verecektir. Kendini anlattığından çok daha başka bir kimliğe bürünen bu adam manastır için tehdit unsuru olabilecek özelliktedir. Bu durum ile birlikte artık rahibeler ile günahlara karşı koyma yapılması gereken en önemli adım olacaktır. Günahlarından arınmak isteyen rahibeler ve bu adam artık savaşmak zorundadırlar. Yoksa affedilemeyecek olaylara karışma ihtimalleri oldukça yüksek olacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri