Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Bekâr Bekir İzle Tek Parça Sinema izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

4 yorum

78.854

Bekâr Bekir İzle Tek Parça

Bekâr Bekir izle

Komedi türü severler için yeni mi yeni bir sinema filmi çok yakında beyaz perdede sinema severleri ile buluşacaktır. Türkiye sinema sektöründe komedi türüne verilen önem günden güne artmaya devam etmektedir. Bekâr Bekir adlı komedi filmi de 2017 yılına damga vuracak olan komedi filmlerinden birisi olmak için geliyor.


Filmin konusundan da bahsedecek olursak 32 yaşında ve bu yaşına kadar hiç evlenmemiş ve daha önce hiçbir kadınla ciddi bir münasebeti olmayan kahramanımız bakirdir. Bu kahramanımızın ismi Bekir annesi ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Bayanlara dair hiçbir fikrinin olmamasından dolayı kendisine yardımcı olarak seçtiği ‘’kız tavlama sanatı’’ adlı kitabından sürekli yardım almaktadır. Bu kitaptan sadece kız tavlamanın yollarını değil gerçek bir aşkı arama yolunda her küçük fırsatı değerlendirmek isteyen Bekir bazı durumlarda sonuç ne yazık i hüsran olmaktadır.

Bekâr Bekir tek parça izle


Fakat Bekir bir o kadar da sakar olduğu için hayatında ortalama bir yaşam sürememektedir. Saflığı ise bam başka bir olaydır. Mahalle sakinleri her ne kadar Bekir’e kızsalar da aslında onu çok ama çok sevmektedirler. Bu durum tüm mahalleliyi de üzdüğünden dolayı Bekir’e yardım etmeye karar verirler.

Bekar Bekir tüm mahallenin diline düşmüştür. Mahalleli aralarında biraz biraz para toplarlar ve Bekir’i lüks beş yıldızlı bir otele yerleştirirler. Bekir bu hayatında ilk kez gördüğü lüks otelde hayatını aşkını ararken başına gelmeyen kalmamıştır.

4 yorum "Bekâr Bekir İzle Tek Parça"

 1. Caglar 29 Ocak 2018, 19:48

  Çok iyi

  • ali 17 Mart 2018, 12:08

   açılırsa gerçekten çok iyi olucak

 2. metin simsek 11 Nisan 2018, 23:09

  Evet açılıyor fragmanda var

 3. Nurlan 23 Nisan 2018, 18:32

  Filim nerde kardeş dedik ahanda burdaymış.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri