Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Babam izle Sinema izle

Babam izle Full HD, Babam izle Yerli Film, Karısının vefatından sonra sarsılmış olan Yusuf Tunalı(Çekin Tekindor), eşinin ölümünden sonra geriye sadece şimdiye kadar hiç kabullenemediği zihinsel engelli oğlu kalmıştır. Karısının ölümünden sonra kendisini ayakta tutmaya çalışan Yusuf, aynı zamanda da sardalya konserversi fabrikasını da ayakta tutmaya çalışmaktadır. Yusuf için zor olacak bir dönemin başlangıcı olmuştur eşinin ölümü. Bu dönemde fabrikada, atanamadığı için işe başlayan Feride(Melisa Şenolsun) hem Yusuf için hem de Zihinsel engelli çocuğu için yeni bir başlangıç olacak, bir çok şeyi değiştirecektir. Feride’nin Arif’le ilgilenmesi zihinsel engelli gencimizi olumlu şekilde etkilemeye başlayacaktır. Bu olumlu değişimi gören Yusuf’unda hem çevresine hem oğluna bakışı değişmeye başlayacak.
Fragmanında bile dramı bizlere yansıtmayı başara bilmiş filmin yönetmen koltuğunda Nihat Durak oturmaktadır. Dram türlerinin de babası olan Çetin Tekindor’un Başrolünü üstlendiği bu filmin türünün de dram olması filmi daha üst bir seviyeye taşımayı başarmıştır. Bununla birlikte çok kaliteli oyuncu profiline sahip olan filmde; Cezmi Baskın, Erkan Kolçak Köstendil gibi ünlü oyuncular da yer almaktadır. Senaryosunu da kendisi yazmış olan yönetmenimiz Nihat Durak uzun süre dillerden düşmeyecek, hafızalardan çıkmayacak bir dram filmine imzasını atmıştır. 6 Ekim 2017 tarihinde vizyona girmeyi hazırlanan film, türünün en çok ses getirecek filmi olmaya aday. Çekim kalitesi ve kurgunun da böylesine kaliteli, zengin oyuncu kadrosuyla birleşmesiyle iyi bir seyir keyfi çıkarması kaçınılmaz olacaktır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

4.252

Babam izle

Babam izle Full HD, Babam izle Yerli Film, Karısının vefatından sonra sarsılmış olan Yusuf Tunalı(Çekin Tekindor), eşinin ölümünden sonra geriye sadece şimdiye kadar hiç kabullenemediği zihinsel engelli oğlu kalmıştır. Karısının ölümünden sonra kendisini ayakta tutmaya çalışan Yusuf, aynı zamanda da sardalya konserversi fabrikasını da ayakta tutmaya çalışmaktadır. Yusuf için zor olacak bir dönemin başlangıcı olmuştur

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri