Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Yeşil Kart Piyangosu – Lottery izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Yeşil Kart Piyangosu  – Lottery izle

Yeşil Kart Piyangosu İzle
Yabancı filmler ülkemizde daha rahat anlaşılması açısından isim değişikliklerinden sonra beğenilere sunulmaktadır. Yeşil Kart Piyangosu izleyenler için Lottery şeklinde olan ismin değiştirilmiş halidir. İran’da çekilen iddialı bir yapım olan Yeşil Kart Piyangosu, çevre tarafından imkânsız olarak görülen bir aşkın öyküsünü anlatmaktadır. Anlatılan aşk hikâyesinde romantizm, yerini zaman zaman gerilime de bırakmaktadır.
Yeşil Kart Piyangosu İzle Full HD
Bir saat kırk yedi dakika olan Yeşil Kart Piyangosunun yönetmen koltuğunda dram ve biyografi filmleri ile bilinen Mohammad Hossein Mahdavian oturmaktadır. Ünlü yönetmen filmin senaristi olan Ebrahim Âmini ’ye yardımcı olarak senaristler arasına da katılmıştır. Filmin başkarakterlerinden biri olan Amir Ali, Saed Soheili tarafından canlandırılırken diğer ana karakter Nooshin ’e, Ziba Karamali hayat vermiştir.
Yeşil Kart Piyangosu İzle Tek Parça 720P İzle
İran’da bulunan yerel halk iki cephede toplanmıştır. Yeşil Kart Piyangosu cephelerin karşılıklı taraflarında bulunan iki ailenin çocuklarının aşkını anlatmaktadır. Fikirler konusundaki ayrılığa inanmayan Amir Ali ve Nooshin buna rağmen evlilikleri konusunda ailelerini ikna edememektedir. Ancak birbirlerinden de vazgeçemeyen ikili için çare özgürlükler ülkesi olarak bilinen Amerika’dadır. İki genç Yeşil Kart Piyangosu sayesinde Amerika’ya yerleşerek orada evlenmeyi planlamaktadır. Ancak planlar her daim istendiği gibi gitmediği için Amir Ali ve Nooshin için çözülmesi gereken yeni sorunların ortaya çıkması uzun sürmeyecektir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle