Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Yarının Adı Başka İzle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

495

Yarının Adı Başka İzle Tek Parça

Yarının Adı Başka İzle

Ülkemizin dünya sinemasına kazandırdığı değerli eserlerden biri olan Yarının Adı Başka, dram türünü seven izleyicilerimiz için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. 26 Mayıs 2017’de vizyona giriş yapacak olan film, 1 saat 33 dakika gibi bir süre ile uzun metraj projeler arasındaki yerini almıştır. Filmin yönetmenliğini Mustafa Yıldız Delazy ve Moharram Zeinalzadeh ikilisi yapmaktadır. Son yıllarda yükselişe geçen türlerden olan dram, bu gibi iddialı yapımlar ile başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Bakalım seyirci kitlesinin beklentilerini karşılayacak kadar iyi bir yapım ile karşılaşacak mıyız?


Afganistan’da hayatına devam eden Nesim’in canı kadar sevdiği oğlu İstanbul’da yaşamaya karar vermiştir. Bu karardan babası rahatsız olsada evladının kararına saygı duymuştur. Kısa bir zaman sonra evlenmeye hazırlanan genç, düğünden kısa bir süre önce ortadan kaybolacaktır. Bu haberi duyan Nesim ise oğlunu aramak için hemen İstanbula gelecektir.
Yarının Adı Başka filminin oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Zelal Dede, Volkan Keskin, Moharram Zeinalzadeh, Metin Keçeci, Selahattin Taşdöğen, Ünsal Kızılkaya, Nazar Baydur, Şenel Gündoğdu ve Mustafa Yıldız Delazy gibi uzun yıllardır film – dizi sektöründe görev yapmış olan isimler yer almaktadır. Senaryo ise Çetin Özdemir’in eseri olmaktadır.

Yarının Adı Başkahd İzle


Yarının Adı Başka filmini ve dünya çapında izlenme rekorları kıran yüzlerce yapımı sitemizde ücretsiz bir şekilde izleme imkanı bulabilirsiniz. Yetkili ekibimiz tarafından hergün güncellenen arşivimizdeki filmler 1080p HD, tek part ve Türkçe dublaj olarak siz değerli takipcilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İyi seyirler dileriz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri