Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Yalnız Hayaller Kaldı izle Full HD Tek Parça Sinema izle


Yalnız Hayaller Kaldı sinema çekimi izle, Yalnız Hayaller Kaldı full izle, Yalnız Hayaller Kaldı filmi ele aldığı konu bakımından izleyenler tarafından merakla bekleniyor. 2018 yılı Türk yapımı olan Yalnız Hayaller Kaldı filminin 9 Mart 2018 tarihinde vizyon tarihi olarak belirlendi. Filmin yönetmenliğini ise Adı Aşk Bu Eziyetin filmiyle büyük çıkış yakalayan Mehmet Ali Arslan üstlenmiştir. Türk sinemasına oldukça büyük katkıları bulunan, Gurbet Kadını, Böyle mi Olacaktı, Aile Şerefi gibi filmlerde de başrol oynamış olan Mahmut Cevher ile Uyanış, Dursun Çavuş, Gulyabani, Hop Dedik gibi projelerde yer almış ve Türk sinemasında daha nice filmlerde yer alan Perihan Savaş’ın başrollerini paylaşmakta olduğu filmin oyuncu kadrosunda Ecem Baltacı, Açelya Elmas, Atılay Uluışık gibi yetenekli oyuncular da bulunmaktadır. Film konusu bakımından da izleyicilerde merak uyandırmaktadır.
Karısını kaybetmiş ve dört çocuğuna hiç gocunmadan büyük bir sorumluluk üstlenerek bakmakta olan emekli bir baba vardır. Fakat günün birinde kızı bir hastalığa yakalanır. Kızına bakmak zorunda kalan baba oldukça dram dolu anlar yaşayacaktır. Bir yandan da ailesini bir arada tutmaya çalışan bir babanın yaşadığı zorlukları anlatmakta olan Yalnız Hayaller Kaldı filmi, sosyal sorumluluk açısından da oldukça kaliteli mesajlar vermektedir. İnsanlara bir kez daha organ bağışı ile gençlerin hayatlarını özgürce yaşamaları konusunda oldukça büyük etkiler yaratacak olan bu film, sinemaseverler tarafından ilgi ile beklenmekte.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

4.334

Yalnız Hayaller Kaldı izle Full HD Tek Parça

Yalnız Hayaller Kaldı filmi ele aldığı konu bakımından izleyenler tarafından merakla bekleniyor. 2018 yılı Türk yapımı olan Yalnız Hayaller Kaldı filminin 9 Mart 2018 tarihinde vizyon tarihi olarak belirlendi. Filmin yönetmenliğini ise Adı Aşk Bu Eziyetin filmiyle büyük çıkış yakalayan Mehmet Ali Arslan üstlenmiştir. Türk sinemasına oldukça büyük katkıları bulunan, Gurbet Kadını, Böyle mi Olacaktı, Aile Şerefi gibi filmlerde de başrol oynamış olan Mahmut Cevher ile Uyanış, Dursun Çavuş, Gulyabani, Hop Dedik gibi projelerde yer almış ve Türk sinemasında daha nice filmlerde yer alan Perihan Savaş’ın başrollerini paylaşmakta olduğu filmin oyuncu kadrosunda Ecem Baltacı, Açelya Elmas, Atılay Uluışık gibi yetenekli oyuncular da bulunmaktadır. Film konusu bakımından da izleyicilerde merak uyandırmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.