Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Yağmacılar izle Full HD Sinema izle

Yağmacılar izle, Yağmacılar izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Film işlediği konu ve olayların sürükleyiciliği tarafından izleyicilerinden ve yorumcularından tam not alıyor. Yağmacılar filminde ele alınan konu ise bir grup hırsızın banka soygunundan sonra durmaması ve bu olayı bir seri suç haline getirmesi sonucunda o bölgenin en psikopat ajanlarından olan bir FBI polisi bu görevin başına getiriliyor. Sadece soygunlarla kalmayan grup aynı zaman da birçok da cinayet işlemektedir. Bu durumdan çok rahatsız olan hükumet bu olayın araştırılması ve olayın arkasında ki sorumlu kişilerin yakalanması için bu psikopat kişilikli FBI ajanını göreve getirir. Ajanla başları dertte olan grup birçok tehlikeli maceraya atılacaktır. FBI ajanı ile suç örgütü arasında çıkan büyük savaşı konu alan film sürükleyiciliğiyle izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor.

2017 ABD yapıtı olan Yağmacılar filmi içerik olarak Aksiyon ve Macera gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.4 gibi düşük sayılacak bir puan alan film izleyenleri tarafından puan pek de dikkate alınmıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Steven C. Miller oturuyor. Başarılı yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; Frankenstein Reborn: Behind the Scenes, Automaton Transfusion, Chinese Guys, Scream of the Banshee, The Aggression Scale, Under the Bed gibi yapıtlarda da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdilerde ise Yağmacılar filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.280

Yağmacılar izle Full HD

Yağmacılar izle, Yağmacılar izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Film işlediği konu ve olayların sürükleyiciliği tarafından izleyicilerinden ve yorumcularından tam not alıyor. Yağmacılar filminde ele alınan konu ise bir grup hırsızın banka soygunundan sonra durmaması ve bu olayı bir seri suç haline getirmesi sonucunda o bölgenin en psikopat

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.