Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Whitney izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Çektiği belgesellerle tanınan Kevin Macdonald, yeni belgeselinde ‘ Whitney Houson ‘ u işlemektedir. Filmin, Houson ailesinden destek alınarak çekildiği bilinmektedir. Bu sebepten ötürü belgeselde daha önce hiç kimsenin görmediği görsellere de yer verilecektir.

Whitney izle

Ayrıca özel röportajların olduğu da duyurulmuştur. Bu röportajlar ve görseller sayesinde ‘ Whitney Houson un bilinmeyen tarafları gün ışığına çıkacaktır. Tüm zamanların en çok ödül kazanmış kadın müzisyeni olarak tescillenen Whitney Houson ‘ un hayatı hayranları tarafından merak edilmektedir.

Whitney direk izle

Çünkü başarılı kadın hep inişler ve çıkışlarla dolu bir ömür geçirmiştir. 9 Ağustos 1963 yılında dünyaya gelen ünlü isim daha kırk sekiz yaşında 11 Şubat 2012’ de hayata veda etmiştir. Bir otel odasında yapayalnız ve küvetin içinde bulunan ‘ Whitney Houson ‘ un ölümüne ve ölüm şekline tüm sevenleri üzülmüştür.
Whitney ‘ in seyirci ile 6 Temmuz 2018’ de buluşacağı belirtilmiştir. Belgeselin müziklerinin Adam Wiltzie tarafından bestelendiği bilinmektedir. Filmin yapım şirketi ise ‘ Lightbox ‘ olarak açıklanmıştır. Whitney adlı film kapsamında belgesel türünde yer alan ögeleri fazlasıyla görebilmek mümkün olmakla beraber ünlü sanatçı Whitney Houston’un özel yaşantısı ile beraber sanatçı kariyeri hakkında kapsamlı bir film olarak da ifade edilmektedir. BU sayede de ilgi çekecek unsurlar bu film içerisinde yer alabilecek olup; aynı zamanda da belgesel özelliklerini de gündeme gelecek şekilde de yer alması durumu da söz konusu olacaktır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

5.796

Whitney izle Full HD Tek Parça

Çektiği belgesellerle tanınan Kevin Macdonald, yeni belgeselinde ‘ Whitney Houson ‘ u işlemektedir. Filmin, Houson ailesinden destek alınarak çekildiği bilinmektedir. Bu sebepten ötürü belgeselde daha önce hiç kimsenin görmediği görsellere de yer verilecektir. Whitney izle Ayrıca özel röportajların olduğu da duyurulmuştur. Bu röportajlar ve görseller sayesinde ‘ Whitney Houson un bilinmeyen tarafları gün ışığına çıkacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.