Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

White Boy Rick izle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.246

White Boy Rick izle Tek Parça

White Boy Rick izle

Yann Demange’nin yönetmen koltuğunda oturduğu White Boy Rick adlı yapım 12 Ocak 2018 de izleyicileri ile buluşacak. Polisiye ve dram türlerini başarılı bir şekilde birleştiren filmin senaristliğini ise Logan Miller ve Noah Miller yapmaktadır. Filmin biyografik izler taşıması da yapıma ayrı bir heyecan katıyor.

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin konusu da oldukça ilginç ve gerçek hikayelere dayanıyor. 1980’li yıllarda Detroit de geçen film de uyuşturucu sorunu ele alınıyor. Film Detroit de uyuşturucu satışının en yüksek olduğu ve uyuşturucunun büyük bir problem olduğu dönemleri anlatıyor. Filmin başkahramanı ise Richard Wershe Jr. 14 yaşında gizli bir muhbir olarak Detroit de göreve başlayan Richard Wershe Jr’nin gerçek hikayesinin anlatıldığı filmde Richard Wershe Jr’in 17 yaşına gelip uyuşturucu piyasasında ki en önemli kişilerden biri olması ve daha sonrasında ise hapse atılması anlatılıyor. Film de Richard Wershe Jr’in çevresinde ki insanların verdiği mücadelelere de yer veriliyor.

White Boy Rick izle Türkçe Dublaj

Son dönemin en etkileyici filmleri arasında yer alacak White Boy Rick adlı yapımın içerisinde Bruce Dern, MAtthew Mc Conaughey, Jennifer Jason Leigh ve Rory Cochrane gibi isimler yer alıyor.Filmin yapım işlerini ise Protozoa Pictures ve LBI Entertainment birlikte üstlenmektedir. 2018’in en iyi biyografik yapımlarından biri olmaya aday olan bu filmi sitemiz üzerinden tek parça, full hd ve Türkçe dublaj seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle