Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

War Dogs – Vurguncular izle Sinema izle


War Dogs – Vurguncular izle

2016 yılı Amerikan yapımı kara mizah ve suç filmi olan War Dogs’un yönetmenliğini Todd Phillips yapmıştır. Filmin senaryosunu, Guy Lawson tarafından yazılan bir dergi makalesinden esinlenerek, Jason Smilovic, Stephen Chin ve filmin yönetmeni Todd Phillips beraber yazmıştır. İki silah kaçakçısının anlatıldığı filmde fazlaca dramatik ve kurgusal ögeler kullanılmıştır. Filmin başrollerinde Jonah Hill, Miles Teller, Ana de Armas ve Bradley Cooper oynuyor.

War Dogs – Vurguncular izle

Kız arkadaşı Iz ile Miami’de yaşayan David Packouz, bir masaj terapisti olarak çalışmaktadır. Ek bir gelir arayışında olan David, biriktirdiği paralarla Mısır’dan en kaliteli pamuk kumaşlardan getirtir. Bu kumaşları Miami’deki huzurevlerinde satmayı amaçlamıştır fakat işler umduğu gibi gitmez. Bir arkadaşının cenazesinde lise yıllarındaki en iyi arkadaşı Efraim Diveroli ile karşılaşır. Efraim amcasının şirketinden ayrılıp Los Angeles’e taşınmış ve kendi şirketini kurmuştur. Bir silah şirketi olan Efraim, Irak Savaşı nedeniyle Amerikan hükümetinden silah siparişi almaktadır. Efraim, David’e şirketinde bir pozisyon teklif eder fakat savaş karşıtı olan David başta kabul etmez. Kız arkadaşının hamile olduğunu öğrendikten sonra ise işi kabul etmek zorunda kalır. İkili, Bağdat’taki Irak polisine birkaç bin adet Beretta marka silahlar satmak için anlaşır. Bir İtalyan ambargosu yüzünden Irak’a silahları gönderemezler. Efraim nakliyeyi Ürdün üzerinden yapmaya çalışır fakat bunda da başarılı olamazlar. Bunun üzerine iki ortak olayı çözmek için Ürdün’e giderler. Silahları kara yoluyla teslim etmek dışında bir çareleri olmadığını gören Efraim ve David, onları Irak’a götürmeyi teklif eden bir şoförle birlikte tehlikeli topraklarda bir maceraya atılırlar.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7.2

Yorum yapılmamış

0

War Dogs – Vurguncular izle

War Dogs – Vurguncular izle 2016 yılı Amerikan yapımı kara mizah ve suç filmi olan War Dogs’un yönetmenliğini Todd Phillips yapmıştır. Filmin senaryosunu, Guy Lawson tarafından yazılan bir dergi makalesinden esinlenerek, Jason Smilovic, Stephen Chin ve filmin yönetmeni Todd Phillips beraber yazmıştır. İki silah kaçakçısının anlatıldığı filmde fazlaca dramatik ve kurgusal ögeler kullanılmıştır. Filmin başrollerinde

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.