Voice From The Stone İzle Tek Parça | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2615 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Voice From The Stone İzle Tek Parça

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

687

Voice From The Stone İzle Tek Parça

Voice From The Stone izle

Amerika Birleşik Devletler’i ve İtalya’nın ortak bir eseri olarak Dünya Sinema arşivlerine kazandırılmış olan Voice From The Stone adlı sinema filmi gerilim dram ve bir o kadar da psikolojik film türlerinden hoşlanan sinema severlere hitap edebilecek yapıda olan filmlerden bir tanesidir.


Bu muhteşem filmde gerek tarihe doğru geri bir adım atacağız ve o günlerde yaşanılan olayları günümüz gözüyle yaşamış olacağız. Filmimizin hikâyesi 1950’li yıllara dayanmaktadır. Film yer olarak Toskana civarında geçmektedir. Toskana’da hemşire olarak görev yapan ağır başlı ve bir o kadar da başarılı bir hemşire olan Verena isimli bir bayan o dönemin zorlu şartlarında hayatını devam ettirmeye çalışırken diğer bir taraftan da hasta olan annesi ile ilgilenmektedir. Annesi ise günden güne hastalığın pençelerine yakalanmış ve sanki sonunu bilirmişçesine savaşından vazgeçmiştir.

Voice From The Stone hd izle

Annesi artık ağrılarına daha fazla dayanamaz ve hayatını kaybeder. Güzel hemşire Verena yapayalnız kalır. Verena annesinin hayatını kaybetmesinin hemen ardından genç bir mirasçı olan ve hayatı boyunca hiç konuşmamış olan bir çocuğu tedavi etmesi için bir göreve gönderilir.
Voice From The Stone adlı filmde Verena isimli kahramanımız çocuğun tedavisi sırasında o koskıca evin duvarları arasına sıkışmış olan bu çocuğun psikolojik açıdan da incelemeye başlar. Bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim Eric D. Howell’dir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.