Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Voice From The Stone İzle Tek Parça

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

551

Voice From The Stone İzle Tek Parça

Voice From The Stone izle

Amerika Birleşik Devletler’i ve İtalya’nın ortak bir eseri olarak Dünya Sinema arşivlerine kazandırılmış olan Voice From The Stone adlı sinema filmi gerilim dram ve bir o kadar da psikolojik film türlerinden hoşlanan sinema severlere hitap edebilecek yapıda olan filmlerden bir tanesidir.


Bu muhteşem filmde gerek tarihe doğru geri bir adım atacağız ve o günlerde yaşanılan olayları günümüz gözüyle yaşamış olacağız. Filmimizin hikâyesi 1950’li yıllara dayanmaktadır. Film yer olarak Toskana civarında geçmektedir. Toskana’da hemşire olarak görev yapan ağır başlı ve bir o kadar da başarılı bir hemşire olan Verena isimli bir bayan o dönemin zorlu şartlarında hayatını devam ettirmeye çalışırken diğer bir taraftan da hasta olan annesi ile ilgilenmektedir. Annesi ise günden güne hastalığın pençelerine yakalanmış ve sanki sonunu bilirmişçesine savaşından vazgeçmiştir.

Voice From The Stone hd izle

Annesi artık ağrılarına daha fazla dayanamaz ve hayatını kaybeder. Güzel hemşire Verena yapayalnız kalır. Verena annesinin hayatını kaybetmesinin hemen ardından genç bir mirasçı olan ve hayatı boyunca hiç konuşmamış olan bir çocuğu tedavi etmesi için bir göreve gönderilir.
Voice From The Stone adlı filmde Verena isimli kahramanımız çocuğun tedavisi sırasında o koskıca evin duvarları arasına sıkışmış olan bu çocuğun psikolojik açıdan da incelemeye başlar. Bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim Eric D. Howell’dir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.