Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Vip izle Sinema izle


Vip izle

Güney Kore yapımı olan V.I.PHoon-jung Park’ın yönetmenliğiyle çekilmiştir. Filmin senaryo yazarlığında da yine ünlü yönetmeni görmekteyiz. “En İyi Yönetmen Ödülü” alan Hoon-jungbu filmde de üstün başarısını ortaya koymuştur. Filmin başrollerinde de oyunculuk başarısıyla sık sık anılan isimlerden Dong-GunJang, Myung-Min Kim ve Jong-Suk Lee yer almaktadır. Gerilim türünde olan V.I.P. filminde peşi sıra gelen cinayetlerin sebebi ve suçlusu araştırılırken beklenmedik bir ismin bütün bunları yapması ihtimali üzerinde durulur.

Vip izle

Kuzey Kore’de işlenen cinayetler yetkilileri harekete geçirirken cinayetler serisi gizemini korur.Güney Kore’de önemli bir memurun oğlu Gwang-Il, yetkililer tarafından kendisine verilen gizli bir görev için Kuzey Kore’de bir süre kalır. Fakat orda işlenen cinayetler serisinin Gwang-Il ‘nin yaptığı düşünülür. Gwang-Il bu suçlamalardan kurtulmak için gerilim dolu bir kovalamacaya girer. Bu esnada da Kuzey Kore, Güney Kore ve Interpol, Gwang-II’nin peşine düşer. Oldukça zor bir durumda kendini bulan Gwang-Il her iki ülkeyi veinterpolu atlatmayı başarırsa gerçeği açığa çıkarmak için gerçek suçluları ortaya çıkarıp adını temizleyecektir. Gerçeğin ne olduğu merak konusu olan filmde sır ve gizemler kendini korukken Dedektif ChaeYi-Do Gwang-Il’in suçlu olduğuna inanır ancak NIS ajanı Park Jae-Hyuk ise kesinlikle suçlu olduğuna inanmaz ve onu korumak için elinden gelenini yapar.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 6.3

Yorum yapılmamış

0

Vip izle

Vip izle Güney Kore yapımı olan V.I.PHoon-jung Park’ın yönetmenliğiyle çekilmiştir. Filmin senaryo yazarlığında da yine ünlü yönetmeni görmekteyiz. “En İyi Yönetmen Ödülü” alan Hoon-jungbu filmde de üstün başarısını ortaya koymuştur. Filmin başrollerinde de oyunculuk başarısıyla sık sık anılan isimlerden Dong-GunJang, Myung-Min Kim ve Jong-Suk Lee yer almaktadır. Gerilim türünde olan V.I.P. filminde peşi sıra gelen

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.