Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Vallahi Hortladı İzle Full HD Tek Parça Sinema izleVallahi Hortladı filmi Full HD tek parça izle, Vallahi Hortladı filmi sansürsüz 1080p direk izle Vallahi Hortadı filmi yerli bir komedi filmidir. Filmde izleyicileri kahkaha dolu birçok olay beklemektedir. Filmde Nam-Sis adında biri milattan önce 2600’lü yıllarda yaşayan bir kraldır ve hortlamıştır. Bu kral ve karısının sonsuza kadar yaşamalarının bir yolu bulunmaktadır. Bu yolda ise kralın 14 tane özgür ruha sahip olması gerekmektedir. Kral bu nedenden dolayı 14 kişinin peşine düşer. Bu durumdan kurtulmak isteyenler ise şifacı Nuri hocadan yardım isterler ve hepsi birlik olarak Nam-Sis’i mezarına tekrardan göndermenin yollarını ararlar. Konusu ile diğer komedi filmlerinden ayrılan bu film, izleyicileri kahkahaya boğacaktır. Filmin sonu ise izleyiciler için merak konusudur. Acaba Nam-Sis ve karısını mezara göndermek için bu 14 kişinin başından neler geçecekti? Acaba Nam-Sis mezarına geri dönecek miydi?
Vallahi Hortladı filmi komedi türünde oldukça kaliteli bir filmdir. Daha önceden oldukça başarılı işlere imza atan Volkan Adıyaman yönetmenliğini başarılı bir şekilde üstlenmektedir. Filmin senaryosu ise Volkan Adıyaman’a aittir. Filmin oyuncu kadrosunda ise ülkemizde oldukça sevilen birçok oyuncuya yer verilmektedir. Filmin oyuncuları arasında ise Nuri Alço, Doğa Konakoğlu, Hasan Yalnızoğlu, Burak Şahin ve Bülent Mert yer almaktadır. Film konusu ile izleyicileri fazlasıyla etkilemektedir ve kahkaha tufanı komedi severleri beklemektedir. Filmin vizyon tarihi ise 20 Nisan 2018’dir. Değerli izleyicilerine sinemahdkeyfi.com keyifli seyirler dilemektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2.955

Vallahi Hortladı İzle Full HD Tek Parça

Vallahi Hortladı filmi Full HD tek parça izle, Vallahi Hortladı filmi sansürsüz 1080p direk izle Vallahi Hortadı filmi yerli bir komedi filmidir. Filmde izleyicileri kahkaha dolu birçok olay beklemektedir. Filmde Nam-Sis adında biri milattan önce 2600’lü yıllarda yaşayan bir kraldır ve hortlamıştır. Bu kral ve karısının sonsuza kadar yaşamalarının bir yolu bulunmaktadır. Bu yolda ise kralın 14 tane özgür ruha sahip olması gerekmektedir. Kral bu nedenden dolayı 14 kişinin peşine düşer. Bu durumdan kurtulmak isteyenler ise şifacı Nuri hocadan yardım isterler ve hepsi birlik olarak Nam-Sis’i mezarına tekrardan göndermenin yollarını ararlar.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.