Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Vahşi Düğün Full HD izle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.201

Vahşi Düğün Full HD izle

Vahşi Düğün sansürsüz izle, Vahşi Düğün full izle, Komedi filmleri arasında yer alan Vahşi Düğün filmi, bir türlü dur durak bilmeyen eski kocanın ve evlilikle kafayı bozmuş bir annenin hikayesini anlatmaktadır. Boşandıktan sonra uslanmak nedir bilmeyen eski koca sınırları zorlamaktadır. Çocuk sahibi olan anne ise hayatı boyunca dört defa evlenmiş ve boşanmıştır. Yeni bir evlilik yapmak için hazırlanan anne çocukları tarafından kesinlikle desteklenmemektedir. Annelerinin evlenmelerini kesinlikle istemeyen çocuklar düğünü mahvetmek için ellerinden gelene her şeyi yapacaktır. Çocuklar ve arkadaşları annelerinin düğününü bozmak için bir plan kuracaktır. Bu düğünde beklenmeyen bir misafir de yer almaktadır. Beklenmeyen misafir ise kadının eski kocası olacaktır. Her şeyin normal bir seyirde geçmesini bekleyen anne, çok garip olaylar ile karşılaşacaktır. Bu olayların üzerine ise büyük bir hayal kırıklığı onu bekleyecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle