Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Uzaydan Gelen Fırtına izle Full HD Sinema izle

Uzaydan Gelen Fırtına izle, Uzaydan Gelen Fırtına izle Türkçe Dublaj, Film de ele alınan konu bakımından izleyenler harika bir anlatım içerisinde kayboluyor. Film de anlatılan hikayede ki geçişlerin sıkıntısız bir uyum içinde yapılması ayrıyeten filme büyük ölçüde artılar katıyor. Film de anlatılan konu ise dünyada yaşanan büyük doğal afetlere çözüm bulmak için verilen mücadeleyi ele alıyor. Artık bu doğal afetlerden bıkan insanlar bunun için devlet adamlarını sıkıştırıyor. Büyük ölçüde zararlar veren doğal afetleri engellemek için tüm devlet adamları birleşerek bir çözüm yolu arıyor. Bunun içinde büyük bir uydu ağı geliştiren devlet adamları bunun kesin bir çözüm olduğuna inanmaktadır. Ancak uydu ağı gerçekleştiğinde işler sandıkları gibi olmayacaktır. Dünyanın düzenine müdahale ettikleri için bu doğal afetler artık akıl almaz bir hal alacaktır. Film de bu gibi konular işleniyor ve bu afetlerin sonucunda dünya yok olma tehlikesine giriyor.

2017 ABD yapıtı olan Uzaydan Gelen Fırtına filmi konu olarak Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim – Heyecan gibi içerikleri ele alıyor. IMDB den 6.2 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dean Devlin oturuyor. Başarılı yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; Efsane Avcisi 3: Judas Chalice’in Laneti, Who Killed the Electric Car gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Uzaydan Gelen Fırtına filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.274

Uzaydan Gelen Fırtına izle Full HD

Uzaydan Gelen Fırtına izle, Uzaydan Gelen Fırtına izle Türkçe Dublaj, Film de ele alınan konu bakımından izleyenler harika bir anlatım içerisinde kayboluyor. Film de anlatılan hikayede ki geçişlerin sıkıntısız bir uyum içinde yapılması ayrıyeten filme büyük ölçüde artılar katıyor. Film de anlatılan konu ise dünyada yaşanan büyük doğal afetlere çözüm bulmak için verilen mücadeleyi ele

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.