Uygunsuz Gerçek 2 İzle HD | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2615 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Uygunsuz Gerçek 2 İzle HD

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.113

Uygunsuz Gerçek 2 İzle HD

Uygunsuz Gerçek 2 izle

Amerika Birleşik Devletleri tarafından Dünya sinema arşivlerine kazandırılmış olan bir önemli eser daha hazırlanmış ve sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Belgesel tarzında hazırlanmış olan bu yapım Amerika Birleşik Devletleri eski başkanı olan Clinton dönemi hakkında bilgiler vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri Devletlerinin eski Başkan Yardımcısı olarak ta tanıdığımız Al Gore küresel ısınmaya yönelik olarak hazırlamış olduğu bu çalışmanın arkasında durmuş ve beyaz perdeye kadat ulaşmasını sağlamıştır. An Inconvenient Truth(Uygunsuz Gerçek 2) olarak hazırlanmış olan bu belgesel küresel ısınmanın ciddiye alınmasını gerektiğini sinema severlere en özel şekilde yansıtabilmiştir.


Küresel ısınma tüm Dünya insanlarının önemsemesi gereken büyük bir problem olmasına karşın hiçbir ülkede bu konuya yönelik olarak en küçük bir yardımda bile bulunulmamış hatta aksine herkes bu durumun varlığı bile unutmuştur. Küresel ısınma sorunu bu şekilde devam etmeyi sürdürürse eğer Dünyanın sonunun yani sonu demek belki doğru bir ifade olmayabilir fakayt büyük beklentilerin kapıda olduğunun işretidir.

Uygunsuz Gerçek 2 hd izle


Uygunsuz Gerçek 2(An Inconvenient Truth) belgeselinde d easıl değinilmesi gereken nokta da bu süreçte insanlara düşen büyük fakat kolay görevlerden bahsedilmektedir. 2000 yılında az bir fark ile başkanlığı Bush’ kaptıran Al Gore o günden bu yana yaşamını küresel ısınmaya yöneilik olarak yani insanlık adına araştırmalar yapmaya adamış ve bunu tüm dünyanın görmesi içinde beyaz perdeye uyarlamıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.