Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Uygunsuz Gerçek 2 İzle HD

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

844

Uygunsuz Gerçek 2 İzle HD

Uygunsuz Gerçek 2 izle

Amerika Birleşik Devletleri tarafından Dünya sinema arşivlerine kazandırılmış olan bir önemli eser daha hazırlanmış ve sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Belgesel tarzında hazırlanmış olan bu yapım Amerika Birleşik Devletleri eski başkanı olan Clinton dönemi hakkında bilgiler vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri Devletlerinin eski Başkan Yardımcısı olarak ta tanıdığımız Al Gore küresel ısınmaya yönelik olarak hazırlamış olduğu bu çalışmanın arkasında durmuş ve beyaz perdeye kadat ulaşmasını sağlamıştır. An Inconvenient Truth(Uygunsuz Gerçek 2) olarak hazırlanmış olan bu belgesel küresel ısınmanın ciddiye alınmasını gerektiğini sinema severlere en özel şekilde yansıtabilmiştir.


Küresel ısınma tüm Dünya insanlarının önemsemesi gereken büyük bir problem olmasına karşın hiçbir ülkede bu konuya yönelik olarak en küçük bir yardımda bile bulunulmamış hatta aksine herkes bu durumun varlığı bile unutmuştur. Küresel ısınma sorunu bu şekilde devam etmeyi sürdürürse eğer Dünyanın sonunun yani sonu demek belki doğru bir ifade olmayabilir fakayt büyük beklentilerin kapıda olduğunun işretidir.

Uygunsuz Gerçek 2 hd izle


Uygunsuz Gerçek 2(An Inconvenient Truth) belgeselinde d easıl değinilmesi gereken nokta da bu süreçte insanlara düşen büyük fakat kolay görevlerden bahsedilmektedir. 2000 yılında az bir fark ile başkanlığı Bush’ kaptıran Al Gore o günden bu yana yaşamını küresel ısınmaya yöneilik olarak yani insanlık adına araştırmalar yapmaya adamış ve bunu tüm dünyanın görmesi içinde beyaz perdeye uyarlamıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.