Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3047 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Unsane – Saplantı izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.697

Unsane – Saplantı izle İndirmeden Online Full Seyret

Unsane – Saplantı direk full hd izle, Unsane – Saplantı izle tek part 1080p Genç bir kadının ele alındığı bu filmde birbirinden sürükleyici olaylar yaşanmaktadır. Bu kadın geçmişinin kötü yanlarını artık geride bırakmak istemektedir. Bunun için ilk yaptığı şey ise yeni bir iş yeni bir hayattır. Farklı bir yere taşınan bu genç kadın bir anda akıl hastanesine kapatılır. Bu hastaneye neden geldiği hakkında hiçbir açıklama yapılmamış kendisi de durumu hiç kavrayamamıştır. Burada ise yapması gereken en önemli şey korkuları ile yüzleşmektir. Ancak ona burada kimse inanmamakta.. Kişiler ise ona oldukça zor bir soru sorarak cevap beklemektedir. Bu soru ise gerçeği algılamak nedir? hayatta kalma içgüdüsü nedir? gibi sorular ile kadını fazlası ile sorgulamaktadırlar. Kadın ise bu duruma asla anlam veremeyecek ve onun için oldukça zor zamanların başlangıcı olacaktır. Kadın bu durumdan kurtulabilecek midir?

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle