Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Uğur Böceği izle Yabancı Film Tek Part Sinema izle


Uğur Böceği izle, Uğur Böceği tek part izle, Annesinin hemşire oluşu ve eşini kaybetmesi onu oldukça fazla asabi yapmıştır. Christine McPherson oldukça güzel bir kızdır. Okulda genel olarak ona Uğur Böceği diye seslenir arkadaşları. Christine McPherson hayatını kendisinin şekillendirebileceğini düşünmektedir. Asla annesi gibi bir hayat yaşamak istemeyen Christine McPherson farklı bir yönde hayatını biçimlendirmek ister. Bunun için tüm elinden geleni yapan Christine McPherson birçok zaman zorluk çekmiştir. Annesi eşinin işini kaybetmesinden sonra daha çok çalışmaya başlamıştır. Yaşadığı bölgede ekonomik sıkıntılar çekmeleri annesini bu duruma sürüklemiştir. Yıllardır oldukça fazla çalışan annesi Christine McPherson ya karşı oldukça asabidir. Bu durumda ikilinin hiçbir şekilde anlaşamamasına neden olmaktadır. 202 yılında yaşadıkları ekonomik kriz nedeniyle oldukça zorlanan aile birçok badireler atlatmıştır. Christine McPherson’nun yaşamını konu alan film sizlerle.

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film 93 dakika boyunca izleyiciyi etkilemeyi başarmaktadır. Film aynı zamanda beş adet ödüle layık görülmüştür. Ayrıca filmin yönetmenine baktığımızda Greta Gerwig ismini görmekteyiz. Anlaşılan o ki filmin bu derece etkileyici olmasında senaryonun da kendisine ait olması önemli rol taşımıştır. Film içerisinde genç bir kızın yaşamındaki zorlukları ele alındığını varsayarsak dram kategorisinde değerlendirmemiz gerekli Fakat bazı sahneler komedi filmlerini de aratmamaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Saoirse Ronan, Odeya Rush, Kathryn Newton, Timothée Chalamet, Laurie Metcalf, Jake McDorman, Lois Smith, Andy Buckley, Lucas Hedges, Laura Marano, Daniel Zovatto, Jordan Rodrigues, Kristen Cloke, Danielle Macdonald, Tracy Letts gibi isimler dikkatimizi çekmektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.190

Uğur Böceği izle Yabancı Film Tek Part

Uğur Böceği izle, Uğur Böceği tek part izle, Annesinin hemşire oluşu ve eşini kaybetmesi onu oldukça fazla asabi yapmıştır. Christine McPherson oldukça güzel bir kızdır. Okulda genel olarak ona Uğur Böceği diye seslenir arkadaşları. Christine McPherson hayatını kendisinin şekillendirebileceğini düşünmektedir. Asla annesi gibi bir hayat yaşamak istemeyen Christine McPherson farklı bir yönde hayatını biçimlendirmek ister. Bunun için tüm elinden geleni yapan Christine McPherson birçok zaman zorluk çekmiştir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri