Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Tüm yiyebileceğiniz Buddha – All You Can Eat Buddha Sinema izle


Küba’da çekilen Fransız-Kanadalı All All You Can Eat yiyebilirsin (Bouddha’yı yiyebilirsin) , her şey dahil tatil beldeleriyle ilgili hafif bir şey olduğu fikrini ortadan kaldırmak için hiçbir şey yapmaz. Tam tersine, film garip bir şeyden, ama yine de yarı-gerçekçi bir şeyden öte, konuşan bir ahtapot ve bir anda siyasi ve bağırsak olabilecek bir devrime sahip olan hoş olmayan bir garip hikayeye dönüşüyor.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1

Tüm yiyebileceğiniz Buddha – All You Can Eat Buddha

Küba’da çekilen Fransız-Kanadalı All All You Can Eat yiyebilirsin (Bouddha’yı yiyebilirsin) , her şey dahil tatil beldeleriyle ilgili hafif bir şey olduğu fikrini ortadan kaldırmak için hiçbir şey yapmaz. Tam tersine, film garip bir şeyden, ama yine de yarı-gerçekçi bir şeyden öte, konuşan bir ahtapot ve bir anda siyasi ve bağırsak olabilecek bir devrime sahip

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri