Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Trafficked izle Yabancı Film Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

4.020

Trafficked izle Yabancı Film Full HD

Trafficked sansürsüz izle, Trafficked tek parça izle, izleyenlerine macera dolu dakikaları sunmaktadır. Aynı zamanda hayatın farklı yönlerini de anlatan filmde, başarılı bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. Filmde yolları genel evde kesişen üç kadının hayat hikâyesi anlatılmaktadır. Aynı zamanda bu kadınlar aha önce birbirlerinden bağımsız bir hayat yaşamaktadır. Bununla birlikte bir gün bir araya geleceklerini de bilmemektedirler. Ayrıca genç kadınlar gittikleri genel evde pek çok olumsuz olayla da karşılaşmaktadır. Fakat genel evin sahibi olan uyuşturucu kaçakçısı, kadınlara da şiddet de uygulamaktadır. Bir mafya tarafından kaçırılarak bu yola giren kadınlar ellerinden geleni yaparak bu genel evden kurtulmaya çalışmaktadır. Ancak hiçbir çabaları karşılık bulamamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle