Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Totem İzle Full HD Tek Parça Sinema izle


Totem Direk izle, Totem Full İzle,Genç bir kızın onun dışında kimse tarafından fark edilmeyen gizemli bir varlığa karşı verdiği korku dolu hikâyeyi konu edinen bir yapım olan Totem; Korku/Gerilim kategorisinden bir film olarak karşımızda. Ailenin başında gezinen kötü bir varlığın olması ve bunu fark edip bir şeyler yapabilecek tek kişinin genç bir kız olması yeterince ürkütücü olsa da bununla sınırlı kalmayan olaylar ardı ardına karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bolca korku sahnesinin bizleri beklediği filmde genç kızın ailesine musallat olan varlığa karşı almaya çalıştığı önlemlere tanık olurken yaşadığı gerilim ve panik dolu anlara da eşlik edeceğiz. Korkunun yanı sıra ailesinin ona inanmaması ve evde olan biten tüm anlamsız olaylardan genç kızı sorumlu tutmaları da filmde konu ediniliyor. Hem doğaüstü bir varlığa hem de ailesinin ona karşı olan şüphelerine karşı mücadele eden genç kız düşmanıyla yüzleşmeye çalışacak ve bu durum daha da karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Genç kız ailesinin güvensizliği altında ezilmesine rağmen, onlara zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Fakat uğraştığı varlık sandığından çok daha güçlü ve tehlikeli çıkacaktır.
Senaryosu Evan Dickson’un kaleminden ve çıkan yönetmenliğini Marcel Sarmiento’nun üstlendiği film bir ABD yapımıdır. Başrolü Kerris Dorsey tarafından canlandırılan Totem filmi 31 Ekim 2017 tarihinde ilk gösterimini yapmış ve izleyicinin beğenisine sunulmuştur.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.889

Totem İzle Full HD Tek Parça

Genç bir kızın onun dışında kimse tarafından fark edilmeyen gizemli bir varlığa karşı verdiği korku dolu hikâyeyi konu edinen bir yapım olan Totem; Korku/Gerilim kategorisinden bir film olarak karşımızda. Ailenin başında gezinen kötü bir varlığın olması ve bunu fark edip bir şeyler yapabilecek tek kişinin genç bir kız olması yeterince ürkütücü olsa da bununla sınırlı kalmayan olaylar ardı ardına karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bolca korku sahnesinin bizleri beklediği filmde genç kızın ailesine musallat olan varlığa karşı almaya çalıştığı önlemlere tanık olurken yaşadığı gerilim ve panik dolu anlara da eşlik edeceğiz. Korkunun yanı sıra ailesinin ona inanmaması ve evde olan biten tüm anlamsız olaylardan genç kızı sorumlu tutmaları da filmde konu ediniliyor. Hem doğaüstü bir varlığa hem de ailesinin ona karşı olan şüphelerine karşı mücadele eden genç kız düşmanıyla yüzleşmeye çalışacak ve bu durum daha da karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Genç kız ailesinin güvensizliği altında ezilmesine rağmen, onlara zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Fakat uğraştığı varlık sandığından çok daha güçlü ve tehlikeli çıkacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle