Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle


Tiyaan izle

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, Son yıllarda yankı uyandıran yapımlar arasına girmeyi başaran Bollywood yapımı Tiyaan filmi, son derece önemli sosyokültürel bir konuyu ele almaktadır. İnanç özgürlükleri ve düşünce yapıları ile beraber insana insan olduğu için saygı duyulması konusunda vurgu yapan filmde anlatılan konu, son derece etkileyici olarak göz önüne çıkmaktadır. İki genç farklı dinlerin mensubudur. Birisi Müslüman, diğeri ise Hindu’dur. Bu iki genç aynı zamanda yıllardır arkadaşlık yapan ve son derece iyi bir dostlukları olan iki arkadaştır. Hindistan’ın kuzeyinde yaşamakta olan bu iki arkadaş, günün birinde din çatışmalarının ortasında kala kalır. Her zaman birbirlerini koruyup kollayan, aralarından su sızmayan bu iki arkadaş, çatışmadan çıkmak için neler yapacaktır? Birbirlerini korumaya devam mı edecekler yoksa çatışmanın ortasında birbirlerini mi vuracaklar? Ve bu çatışmadan dostlukları bozulmadan çıkabilecekler mi?

Tiyaan Direk İzle

Sinema sevenlerin yoğun bir ilgi gösterdiği 2017 yılı Hindistan yapımı Tiyaan filmi, son yılların en iyi filmleri arasında görülmektedir. Sinema eleştirmenlerinin izlemeyi tavsiye ettiği filmlerden bir tanesi olarak Tiyaan, izleyenlere ders verici niteliktedir. Filmin oyuncu kadrosunda Prithviraj Sukumaran, Indrajith, Murali Gopy, Ananya gibi Bolywood’un oldukça ünlü isimleri yer alırken, filmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Jiyen Krishnakumar üstlenmektedir. sinemahdkeyfi.com tüm izleyenlerine keyifli seyirler diler…

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

7.043

Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, Son yıllarda yankı uyandıran yapımlar arasına girmeyi başaran Bollywood yapımı Tiyaan filmi, son derece önemli sosyokültürel bir konuyu ele almaktadır. İnanç özgürlükleri ve düşünce yapıları ile beraber insana insan olduğu için saygı duyulması konusunda vurgu yapan filmde anlatılan konu, son derece etkileyici olarak göz önüne çıkmaktadır. İki genç farklı dinlerin mensubudur. Birisi Müslüman, diğeri ise Hindu’dur. Bu iki genç aynı zamanda yıllardır arkadaşlık yapan ve son derece iyi bir dostlukları olan iki arkadaştır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.