Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Tribe a.k.a La Tribu izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Tribe a.k.a La Tribu izle

The Tribe a.k.a La Tribu (2018)
Fernando Colomo’nun yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi 2018 Mart ayı ortalarında vizyona girmiştir. Barselona’da çekimleri gerçekleştirilen komedi filminin oldukça başarılı ve profesyonel bir oyuncu kadrosu da bulunmaktadır. 3.500.000,00 Euro gibi çok yüksek bir bütçeyle seyircilerin karşısına çıkarılan eser oldukça ilgi görerek beklenilenden daha fazla kazanç sağlatmıştır.
2018 yılının başarılı filmleri arasında görülen The Tribe a.k.a La Tribu 2 ödül alarak komedi dalındaki iddiasını göstermiştir. Film siteleri içerisinde seyirci puanlamalarından yüksek puan alarak en çok izlenen komedi filmleri arasındaki yerini almıştır. Filmin oyuncuları Paco Leon, Carmen Machi, Maribel del Pino, Maria Jose Sarr, Arlette Torres, Maite Sandoval, Marisol Aznar, Luis Bermejo, Artur Busquets, Manuel Huedo, Julian Lopez, Alfonso Lara, Manel Fuentes, David Arnaiz ve Eric Berman gibi profesyonel bir oyuncu kadrosu ile film seyircilere sunulmuştur.
The Tribe a.k.a La Tribu Özeti
Senaryosu Fernando Colomo ve Yolanda Garcia Serrano’ya ait olan film sokak dansçısı olarak hayatını devam ettiren bir kadını ve oğlunu anlatmaktadır. Oğlunu bakamadığı için evlatlık olarak veren kadın ve oğlu ile anılarını içeren eski bir CEO’yu kurtarma maceralarını seyircilere anlatmaktadır.
Komedi tarzı olan bu film vizyona girdikten sonra film sitelerinin de ilgi odağı olmuştur. The Tribe a.k.a La Tribu izle arama sonucunda binlerce film sitesi iki ödüle sahip olan bu filmi kullanarak hem seyirci sayısını arttırmakta hem de filmin meraklıları için izleme imkanı sağlamıştır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.