Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Tale izle Sinema izleThe Tale direk full hd izle, The Tale tek part 1080p sansürsüz izle İlk gösterimini Sundance Film Festivali’nde yapmış olan film büyük bir beğeni kazanarak festivalden çıkmıştır. The Tale filminin yönetmen koltuğunda oturan isim Jennifer Fox’tur. Jennifer Fox aynı zamanda The Tale filminin senaryosunu da kaleme almıştır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film dram, gerilim ve gizem türleri ile izleyici karşısına çıkmaktadır. Dram, gerilim ve gizem türündeki film daha çok bir otobiyografi filmidir. The Tale filminin hem senaristti hem de yönetmeni olan Jennifer Fox’un geçmişte yaşadığı kötü olaylardan ilham alan filmde bir cinsel istismar konusu ele alınmaktadır.

The Tale izle

Jennifer Fox isimli başarılı yönetmen küçük yaşlarda bir cinsel istismara maruz kalıştır. Yönetmen Jennifer Fox’un maruz kaldığı cinsel istismarı konu edinen filmin odak noktası yaşanan cinsel istismardan daha çok o kötü olayı hatırlama evresi ve bu olayı başkalarına anlatarak onları buna inandırma çabası olarak karşımıza çıkmaktadır. Vizyon tarihi belli olmayan filmde Laura Dern, Elizabeth Debicki ve Jason Ritter ile Common gibi oyuncular yer almaktadır.

The Tale

The Tale adlı film aynı zamanda da başarılı bir proje olarak ön planda yer alarak ödüllü bir sinema projesi olarak adından söz ettirmektedir. The Tale içerisinde yer alacak olan isimlerle beraber olay örgüsü de bu filmi bir adım öteye taşıma konusunda da gündeme gelecek olup; bu aşamada da yeterli sonuçları sağlama konusunda da gündeme gelecektir. sinemahdkeyfi.com iyi seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,3

Yorum yapılmamış

0

The Tale izle

The Tale direk full hd izle, The Tale tek part 1080p sansürsüz izle İlk gösterimini Sundance Film Festivali’nde yapmış olan film büyük bir beğeni kazanarak festivalden çıkmıştır. The Tale filminin yönetmen koltuğunda oturan isim Jennifer Fox’tur. Jennifer Fox aynı zamanda The Tale filminin senaryosunu da kaleme almıştır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film dram, gerilim

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.