Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3047 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

The School of Life – Hayat Okulu izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.597

The School of Life – Hayat Okulu izle Full HD Tek Parça

The School of Life – Hayat Okulu direk full hd izle, The School of Life – Hayat Okulu izle tek part 1080p The School of Life – Hayat Okulu filmi hayata dair fazlası ile ders çıkarabileceğiniz filmler arasında yer almayı başarmış bir yapımdır. Bunun en temel sebebi ise bu filmde orta okuldan mezun olduğu yere yıllar sonra tarih öğretmeni olarak mesleğini icra etmek için gider. Bundan sonra da artık olaylar başlayacaktır. Bu öğretmen Angelo hem okulda hem de yaşadığı yere geri dönmesi üzerine oldukça mutlu olduğundan güzel bir şekilde mesleğini yerine getirmeye çalışacaktır. Bu süre zarfında ise öğrencilerine kendisini fazlası ile sevdirecektir. Ancak uzun yılların sonunda bu öğretmen de ölüm ile karşı karşıya gelecektir. Oldukça sevilen bir öğretmen olarak hayata veda etmesi üzerine kendi yolundan giden oğlu da fen bilgisi öğretmeni olacaktır. Ancak oğlu kendisi kadar başarılı bir öğretmen olamayacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle