Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Padre Sinema izle


2018 yılı yapımı The Padre filminin baş rollerinde Tim Roth, Nick Nolte ve Luis Guzman gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Bu senenin en muhteşem yapımlarından bir tanesi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. O yüzden bu filmi izlemeden asla geçmeyin derim.

Babasının büyük miktarda parayla gazetede arandığını gören kız büyük bir şok yaşamıştır. Neler olduğunu anlamak için bir takım şeyleri araştırmaya başlar ve bu olanları biraz çözmeye başladığında babasına yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya çalışır. Ben izlerken o kadar çok heyecanlandım ki bunu kelimelerle anlatamam, sürükleyiciliği olsun bana yansıttığı duygular olsun tam bir efsaneydi. Sizde heyecanı doruklarda yaşamak istiyorsanız bu sizin filminiz olabilir.
Filmin finali ise bir harikaydı, bu muhteşem eseri izlerken heyecanı ve dramı aynı anda yaşadım. Sizlerinde benim aldığım keyfi alacağınızı düşündüğüm için bu yapımı izlemeden geçmemenizi tavsiye ediyorum.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

2

The Padre

2018 yılı yapımı The Padre filminin baş rollerinde Tim Roth, Nick Nolte ve Luis Guzman gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Bu senenin en muhteşem yapımlarından bir tanesi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. O yüzden bu filmi izlemeden asla geçmeyin derim. Babasının büyük miktarda parayla gazetede arandığını gören kız büyük bir şok yaşamıştır. Neler olduğunu anlamak için bir

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri