Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Other Side of the Wind izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Other Side of the Wind izle

The Other Side of the Wind İzle
The Other Side of the Wind, komedi ve drama yönelik bir film olarak bilinmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda Şangaylı Kasın, Üçüncü Adam ve Bitmeyen Balayı gibi kült filmlerde imzası bulunan ünlü isim Orson Welles oturmaktadır. 70 yaşında hayatını kaybeden yönetmen, The Other Side of the Wind izleyicilerine eskide kalmış olan bir filmi yeniden seyretmek şansı vermektedir.
The Other Side of the Wind İzle Full HD
Filmin tamamı İngilizceden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra başrol oyuncularından olan Oja Kodar’ın senaryo için de katkıda bulunduğu görülmektedir. The Other Side of the Wind filminin diğer başrol oyuncusu ise Jake Hannaford karakteri ile deneyimli isim John Huston ‘dur.
The Other Side of the Wind İzle Tek Parça 720P İzle
The Other Side of the Wind başrol oyuncusu olan John Huston rolü gereği geçmiş dönemlerde oldukça başarılı olan ve herkes tarafından tanınan bir yönetmeni canlandırmaktadır. Ancak geçen zaman içerisinde ünlü yönetmenin popülaritesi oldukça aşağılara düşmüştür. İçinde bulunduğu durumdan kurtularak eski günlerini yeniden yakalamaya çalışan Jake Hannaford ise pes etmeden çalışmayı sürdürecektir. The Other Side of the Wind ‘in tamamlanmamış olan Orson Welles filminin restore edilmiş hali olması ise filme olan ilgiyi artırabilmektedir. Bu sayede filmin nasıl sona erdiği konusunda izleyenlerin fikir edinmeleri sağlanmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.