Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Nun izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

The Nun izle

The Nun (2018)
2018 yılının 21 Eylül tarihinde vizyona giren film hala merakla izlenmektedir. Spin – offu ( korku seansı ) filminin serisi olarak çekilen film olan The Nun izle ile başarılı bir korku filmi izlemektesiniz. The Nun filminin Türkçe adı olarak Dehşetin Yüzü ile anlık olarak korku yaşaması da söz konusu olabilmektedir.
Film boyunca gerilim dolu anlar yaşayan izleyicilerden gelen olumlu yorumlar filmin 3. Serisine de yol açmaktadır. Başarılı olan The Nun filminin yönetmeni Corin Hardy olmaktadır. Aynı zamanda başarılı olan filme daha da popülerlik ekleyen başrol oyuncuları da; Demian Bichir, Taissa Farmiga, Charlotte Hope, Ingrid Bisu olmaktadır.
The Nun ( 2018)Filminin Konusu
Romanya’nın en sınır manastırında yaşanan cinayeti ele alan filmde cinayetten çok lanetmiş bir rahibenin yaşadıkları ön planda bulunmaktadır. Manastırda meydana gelen şeytanlar tarafından öldürülen rahibin araştırılması için birkaç rahip ve rahibe gönderilmektedir. Gönderilen rahibeler arasında yeni rahibe adayı Irene de bulunmaktadır. Irene de bu konuda dolu bir geçmişe sahip olmaktadır. Bu yüzden musallat olan şeytanlar ile savaşırken aynı zamanda rahibe olmak içinde belirli sınavlardan geçmesi gerekmektedir.
Korku dolu anların yaşandığı The Nun filmi 1 saat 37 dakika sürmektedir. ABD yapımı Türkçe adı ile Dehşetin Yüzü olan gerilim filminde izleyiciler filmin bitişinde birden fazla duygu ile karşılaşmış olmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.