Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

The Nightingale izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

976

The Nightingale izle İndirmeden Online Full Seyret

The Nightingale direk full hd izle, The Nightingale tek parça 1080p sansürsüz izle, 1829 yıllarını ele alan bu filmde bir İngiliz askeri vardır. Bu asker Claire’dir. Claire ise oldukça yüz kızartıcı bir suç işlemiştir. Bu suçun büyüklüğü ise fazlası ile büyüktür. Ailesine karşı korkunç bir suç işlemesi üzerine artık ciddi anlamda hayatı değişecektir. Bu durumu düzeltmek için ailesini zor bir duruma sokan kişiden intikam almayı da kafasına koymuştur. Bunun üzerine de askeri bir bölge olan Tasmanya’nın ıssız bir bölgesine gider. Çünkü bu kişinin burada olduğunu öğrenmiştir. Büyük ve ıssız bir bölgede onu aramaya başlayan bu asker intikam planlarını her defasında yenileyerek şekillendirmektedir. Bu sırada ise ona yardım edeceğini düşündüğünü bir kişi ile tanışır. Bu kişi Billy’dir. Bu kişi ona fazlası ile yardım edecektir. Bunun en temel sebebi ise bu kişi de geçmişinde fazlası ile travması olan sıkıntılı bir geçmişe sahip birisidir. Kendisi gibi olan bu kişiye büyük bir ilgi duyan Claie, birlikte intikam alacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle