Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The House Next Door Full HD Tek Parça İzle Sinema izle

  • Fragman
  • Genişlet
Artık şehir hayatının bunaltıcı insanlarından ve kalabalığından kaçmak isteyen bir karı koca vardır. Laxmi ve eşi bu kalabalıktan kaçmak amacı ile sakin ve herkesten uzak bir yere gitmişlerdir. Burada sorunsuz ve mutlu bir yaşam süreceklerinin hayalini kuran çiftin başına olaylar art arda gelecektir. Bu süre içerisinde misafirperverliği ile ön plana çıkmış olan çift bu süreç içerisinde de başına olaylar gelmesine müsaade etmektedir. Uzun bir yolculuk ardından bu çiftin bulunduğu bölgeye gelen bir çift daha vardır. Laxmi ve eşi bu çifti mağdur etmemek adına evlerinde misafir etmektedirler. Bu çift tüm bu olayları planlamış gibi davranırken her şeyin normal gittiğini düşünen Laxmi için bu durum hiçbir şekilde böyle olmayacaktır. Evlerine aldıkları misafirlerin geceleri yaptığı şeylerden şüphelenen Laxmi ve eşi bir gece hiç olmadık şeylere tanık olur. Şüphelendikleri misafirler geceleri ruhlarla konuşmaktadır. Bu olay gün geçtikçe büyümekte olup, misafirler ayin yapmaya başlamıştır. Bu ayinler iki çift içinde oldukça büyük bir sorun olacaktır. Kötü ve karanlık bir zaman dilimine giren bu kişiler artık eskisi gibi olmayacaktır.
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.531

The House Next Door Full HD Tek Parça İzle

The House Next Door Direk İzle, The House Next Door Full İzle, Artık şehir hayatının bunaltıcı insanlarından ve kalabalığından kaçmak isteyen bir karı koca vardır. Laxmi ve eşi bu kalabalıktan kaçmak amacı ile sakin ve herkesten uzak bir yere gitmişlerdir. Burada sorunsuz ve mutlu bir yaşam süreceklerinin hayalini kuran çiftin başına olaylar art arda gelecektir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri