Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

The Darkness – Karanlık izle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.853

The Darkness – Karanlık izle

The Darkness – Karanlık Sansürsüz izle, The Darkness – Karanlık Full HD izle, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine korku dolu anlar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içinde geçmesi de ayriyeten filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise işinde oldukça iyi olan bir doktorun artık şehir hayatından sıkılmış olması üzerine küçük bir kasabaya ailesiyle beraber yerleşmesi daha sonrasında kasaba da bulunan sıra dışı varlıkların bu aile için bir kabus haline dönüşmesi ele alınıyor. Michael Cayle New York’ta görev yapmaktadır. Şehrin kalabalığı ve pis kokusu onun için artık çekilmez bir hale gelmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle