Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

The Dark Tower İzle Hd Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

670

The Dark Tower İzle Hd Tek Parça

The Dark Tower İzle

Başarılı yazar Stephen King tarafından kağıda aktarılan; bilim kurgu, fantastik, korku ve Western içeren bir kitap serisidir. Tüm serileri, son silahşör Roland Deschain’in büyük bir gizem ve macera ile Kara Kule’yi arayaşını anlatmaktadır. Sony Pictures Entertainment tarafından çekimleri olan ve yürütülen film, The Dark Tower olarak, 28 Temmuz 2017’de vizyona girecek.

Film’in kitaplarından bahsedecek olursak, Stephen King’in hayal dünyasında tasarlamış olduğu, paralel evran olan Orta Dünya’da, diğer arkadaşları ölen ve yalnız kalan son silahşör Roland’ın dünyanın kötüye doğru ilerlemesine son vermek adına, varlığın tek merkezi olan Dark Tower’a gidişini anlatır. Roland yol boyunca çeşitli zaman tünellerinden geçecek, sihirli ve akıl almaz dünyalarda bir çok savaşa girecek.

The Dark Tower Full HD izle

Bilim kurgu filmlerinin özellikle Marvel filmlerinin sinemalarda yoğun ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden başarılı oyuncu kadrosuyla çıkagelen ve Sony Pictures Entertainment tarafından çekimleri olan, The Dark Tower’ın bütün sinema severleri heyecanla bekleteceğini düşünüyoruz. Stephen King tarafından ustaca kaleme alınan bu eserde; En iyi aktör ödülüyle beraber bir çok ödül kazanan, Idris Akuna Elba rol alıyor. Matthew McConaughey’in de oyuncu kadrosunda bulunduğu bu filme Mad Max’ten tanıdığımız ve instagramda Galatasaray formasıyla fotoğraflarını gördüğümüz başarılı oyuncu ve model Abbey Lee eşlik ediyor. 1998’ten bu yana Welcome to Captain ve Joss Whedon imzalı Dollhouse ile tanınan Francis Elliot Kranz (Fran Kraz)’ da oyuncu kadrosunda. Çekimleri henüz tamamlananmayan The Dark Towerfilminin fragmanı 10 Eylül 2016 tarihinde yayınlandı ve büyük ilgiye neden oldu.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri