The Big Sick İzle 2017 HD | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2641 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

The Big Sick İzle 2017 HD

Kalan Süre :
Reklamı Geç

3 yorum

82.956

The Big Sick İzle 2017 HD

The Big Sick izle

Her sahnesinde romantikliği ve de aşkın kokusunu hissedebileceğiniz bir film olan The Big Sick filmi Amerikan yapımı Romantik filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Dram ve komedi türlerini de içerisinde barındıran bu film hemen hemen her yaştan insanın izleyeceği bir film olma özelliğine sahiptir. The Big Sick adlı filmin her ne kadar romantik olarak değerlendirmeye alınacak olsa da dram Sahinleri ile de bizleri birazda olsa hüzünlendirebilecek yapımlar arasındadır.


The Big Sick adlı filmin konusuna biraz değinecek olursak deliler gibi birbirlerine âşık olan bir çiftin aralarında kara kedi misali bir problem oluşmaktadır. İki âşık çift aralarında oluşan kültürel ayrılıklardan doğan zorlukları her ne kadar aşmak için çaba gösterseler de bazı noktalarda birbirlerine karşı imkânsızlıklar ile de karşı karşıya kalınabilmektedirler.

The Big Sick full hd izle


Hintli bir ailede yetişen erkek Amerikalı özgürlükçü bir kıza âşık olunca akıllarda da oluşan farklı farklı problemler gelmeye başlamaktadır. Her ne kadar bu zorlukların üstesinden gelinse de yine de akıllarında bir daha ki sorunun ne olacağı ve bu kez nasıl bir çözüm bulunacağı soruları kafalarını meşgul edecektir.
The Big Sick adlı filmde yer alan bu sevgi dolu çiftin hayatlarını sorunsuz bir halde yaşamak adına bu zorlu sürecin nasıl geçtiğini anlatan bir film olmuştur Filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim Michael Showalter’dir. Oyuncularından da bahsedecek olursak eğer Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter gibi başarılı isimlerden oluşmaktadır.

3 yorum "The Big Sick İzle 2017 HD"

  1. darty 18 Temmuz 2017, 21:40

    neden izlemeden yorum yazmak gerekiyor

  2. darty 18 Temmuz 2017, 21:42

    yorum

  3. aa 25 Ağustos 2017, 21:43

    ??

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.