Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

The Big Sick İzle 2017 HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

3 yorum

82.956

The Big Sick İzle 2017 HD

The Big Sick izle

Her sahnesinde romantikliği ve de aşkın kokusunu hissedebileceğiniz bir film olan The Big Sick filmi Amerikan yapımı Romantik filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Dram ve komedi türlerini de içerisinde barındıran bu film hemen hemen her yaştan insanın izleyeceği bir film olma özelliğine sahiptir. The Big Sick adlı filmin her ne kadar romantik olarak değerlendirmeye alınacak olsa da dram Sahinleri ile de bizleri birazda olsa hüzünlendirebilecek yapımlar arasındadır.


The Big Sick adlı filmin konusuna biraz değinecek olursak deliler gibi birbirlerine âşık olan bir çiftin aralarında kara kedi misali bir problem oluşmaktadır. İki âşık çift aralarında oluşan kültürel ayrılıklardan doğan zorlukları her ne kadar aşmak için çaba gösterseler de bazı noktalarda birbirlerine karşı imkânsızlıklar ile de karşı karşıya kalınabilmektedirler.

The Big Sick full hd izle


Hintli bir ailede yetişen erkek Amerikalı özgürlükçü bir kıza âşık olunca akıllarda da oluşan farklı farklı problemler gelmeye başlamaktadır. Her ne kadar bu zorlukların üstesinden gelinse de yine de akıllarında bir daha ki sorunun ne olacağı ve bu kez nasıl bir çözüm bulunacağı soruları kafalarını meşgul edecektir.
The Big Sick adlı filmde yer alan bu sevgi dolu çiftin hayatlarını sorunsuz bir halde yaşamak adına bu zorlu sürecin nasıl geçtiğini anlatan bir film olmuştur Filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim Michael Showalter’dir. Oyuncularından da bahsedecek olursak eğer Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter gibi başarılı isimlerden oluşmaktadır.

3 yorum "The Big Sick İzle 2017 HD"

  1. darty 18 Temmuz 2017, 21:40

    neden izlemeden yorum yazmak gerekiyor

  2. darty 18 Temmuz 2017, 21:42

    yorum

  3. aa 25 Ağustos 2017, 21:43

    ??

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle