Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Thank You For Your Service İzle Full HD Türkçe Dublaj 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.466

Thank You For Your Service İzle Full HD Türkçe Dublaj 720p

Thank You For Your Service full izle, Thank You For Your Service sansürsüz izle, Thank You For Your Service filmi, Irak savaşında yer alan askerlerin yaşadıkları bazı sıkıntıları anlatmaktadır. Irak savaşında mücadele veren askerler, çeşitli travmatik sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. İçinde bulundukları şartlar ve savaş mücadelesi onları çok başka bir konuma getirmiştir. Birçok askerin yaşadığı bu olayı çözümleyebilmek adına doktorlar yoğun çaba sarf etmiş ancak bir çözüme ulaşamamıştır. Travmatik Stres Bozukluğu adı altında yaşanan bu bozukluk bir türlü çözülememiştir. Askerlerin bu durumu doğrudan savaşın seyrini de değiştirmiştir. Başarılı oyuncuların yer aldığı bu film oldukça büyük bir ilgi toplamıştır. Savaş kategorisinde yer alan Thank You For Your Service filmi, dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle