X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2993 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Testere 8 izle Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

8.595

Testere 8 izle Full HD

Testere 8 izle

Testere serilerinin sonuncusu olan Testere 8 filmi izleyicilerin merakla beklediği korku ve gerilim filmleri arasında önemli filmlerden birisidir. Korku ve gerilim türünde kendisine özgü bir konusu ile izlenme rekorları kıran testere filmi türünün değil neredeyse sinema tarihinin en iyi filmleri arasında yer alan Amerikan yapımı bir filmdir.

Testere filmi alanında ilk olmakla beraber; korku gerilim filmlerinin en kanlı sahnelerine de yer vermiştir. Testere karakterini canlandıran Tobin Bell’in serinin ortasında ölmesine rağmen halen planladığı tuzaklar işlemekte ve insanlara hayatın ne kadar değerli olduğunu sadist bir biçimde öğretmeye adayan bir yaşantı içerisinde yer aldığını görüyoruz.

Testere filminin akıcı öyküsü ve her parçasında farklı insan yaşantılarına tanıklık edebilmekteyiz. Kurban olarak seçilen kişilerin geçmişte yaşadığı kötü anılara veya suçlamalara her filmin sonunda rastlayabiliyor; bununla beraber filmin kurgusuna olan hayranlığımız bir kat daha artıyor. Bunun dışında testerenin ölümünden sonra etrafındakilerin birbirlerine üstünlük kurma mücadelesine de şahitlik edebiliyoruz.

Testere 8 Tek Parça İzle

Sinemada izlenebilecek en iyi gerilim filmlerinden olan Testere 8 filminin yönetmenliğini de Conjuring filminden tanıdığımız ve bu tür filmlerin yetenekli yönetmeni James Wan’ı görüyoruz. Bu isimle bu filmi bağdaştırıldığında ortaya mükemmel bir yapım ortaya çıkabileceğinin ön görmek pek de zor olmasa gerek. Kurgu açısından da şahane bir film olacağı konusunda beklentilerin her zaman daha yüksek olduğunun farkındayız.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle