Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Tavşan Okulu(Rabbit School) İzle HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

700

Tavşan Okulu(Rabbit School) İzle HD

Tavşan Okulu(Rabbit School) İzle

30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmlerin arasında neşeli mi neşeli ve bir o kadar da sevimli bir animasyon filmi de beyaz perde de yerini alacaktır. Tavşan Okulu(Die Häschenschule) adındaki bu neşeli animasyon filmi Almanya’nın Dünya sinema tarihine kazandırmış olduğu yüzlerce filmlerden bir tanesidir. Bu neşeli film her ne kadar çocuklara hitap edilmiş olsa da orta yaştan izleyicisinin de olacağı konusunda kesinlikle en küçük bir şüphe bile duyulmamaktadır.

Bu animasyon filminde çocukların izlemekten mutluluk duyacağı küçük sevimli ve bir o kadar da zeki tavşancıklar bulunmaktadır. Bir saat 16 dakikalık bir izlenmeye sahip olmasından dolayı da uzun metraj filmleri arasında da yerini bulan Tavşan Okulu(Die Häschenschule) adındaki animasyon filmi hem izleyicilerine keyifli dakikalar geçirtirken bir taraftan da okulun önemine değinmiştir.


Bu muhteşem animasyon filminin konusundan da biraz bahsedecek olursak eğer; Hayata dair yepyeni adımlar atmak isteyen tavşancıklar hayata karşı hem ufak tefek tecrübeler kazanmak hem de yarınlarını daha başarılı bir hale getirebileceklerine dair bilgiler öğrenmektedirler.
Bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim Ute von Münchow Poh’tur. Tavşan okulu  adlı filmin dublaj ekibinde yer alan isimler ise Friedrich Von Thun ve Jule Böwe gibi usta isimlerden oluşmaktadır. Senaryo ise Katja Grübel ve Dagmar Rehbinder’in eseri olmaktadır.2017 yılında isminden çok bahsettirecek olan bu film izleyenlerin tekrar tekrar izlemelerine sebep olacağa benzemektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri