Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Tatlı Bela izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.790

Tatlı Bela izle Full HD Tek Parça

Tatlı Bela direk full hd izle, Tatlı Bela izle tek part 1080p,Film üç yakın arkadaşın başından geçen bir olayı konu almaktadır. Erdem, Fırat ve Arda birbirlerini çocukluktan beridir tanımaktadırlar. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen üçlü aynı zamanda ev arkadaşlarıdır. Bu üçlünün hayatları bir gece vakti alt üst olmuştur. Çünkü kapılarının önünde bir bebek bulmuşlardır. Üç arkadaş bu durum karşısında oldukça şaşkınlardır. Fakat Ela bebeği de götürüp karakola bırakmaya kıyamazlar. Ona bakarken zorlanıp izleyenler için komik görüntüler oluştursalar da pes etmezler. İşler üçlü için az da olsa kolaylaşmaya başlayınca Ela’ nın ailesini bulmak için kolları sıvarlar. Erdem, Arda ve Fırat’ ın hayatlarına Ela sayesinde Seren isimli genç bir kız dâhil olmuştur. Arda ile birbirlerine âşık olan Seren arasında güzel bir ilişki doğar. Artık birbirlerine alışan grup için her şey normalleşmeye başlamıştır. Fakat o sırada Ela bebek hakkında ortaya çıkan gerçekler her şeyi tekrar alt üst edecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle