Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2405 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Tatlı Bela izle Full HD Tek Parça

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

0

Tatlı Bela izle Full HD Tek Parça

Tatlı Bela direk full hd izle, Tatlı Bela izle tek part 1080p,Film üç yakın arkadaşın başından geçen bir olayı konu almaktadır. Erdem, Fırat ve Arda birbirlerini çocukluktan beridir tanımaktadırlar. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen üçlü aynı zamanda ev arkadaşlarıdır. Bu üçlünün hayatları bir gece vakti alt üst olmuştur. Çünkü kapılarının önünde bir bebek bulmuşlardır. Üç arkadaş bu durum karşısında oldukça şaşkınlardır. Fakat Ela bebeği de götürüp karakola bırakmaya kıyamazlar. Ona bakarken zorlanıp izleyenler için komik görüntüler oluştursalar da pes etmezler. İşler üçlü için az da olsa kolaylaşmaya başlayınca Ela’ nın ailesini bulmak için kolları sıvarlar. Erdem, Arda ve Fırat’ ın hayatlarına Ela sayesinde Seren isimli genç bir kız dâhil olmuştur. Arda ile birbirlerine âşık olan Seren arasında güzel bir ilişki doğar. Artık birbirlerine alışan grup için her şey normalleşmeye başlamıştır. Fakat o sırada Ela bebek hakkında ortaya çıkan gerçekler her şeyi tekrar alt üst edecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | Film izle | yerli komedi filmleri izle, | Yerli Filmler izle | erotik filmler izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.